UPOZORENJE....

Dark rider

New member
...za sve koji kreću starom cestom u Rijeku-na dionici Severin- Vrbovsko(to je bilo prošli vikend) radovi na cesti-čitaj krpaju rupe,cesta izrezana,graba do grabe da ti otpadnu kotači,na mjestima ih je nemoguće izbjeć,u zavojima po dvije tri rupe paralelno i naravno stoje izrezane preko vikenda jer se onda ne radi,jer ovi brže režu nego što krpaju.
 
E kad bi se odlucili prevuci s novim asfaltom tu staru cestu koji bi to sex bio...
npr kao sto asfaltiraju ovu cestu od josipdola do senja prek brinja...
jooooj
 
Sto losija to bolje. Svatko zna vozit po dobroj cesti. Po muci se poznaju junaci!
 
linza said:
Sto losija to bolje. Svatko zna vozit po dobroj cesti. Po muci se poznaju junaci!

ne briju svi na motocross ko ti.
:wink:
 
Kako kazu neupuceni za mog fazera da lici na enduro. Nema ljepseg nego naletavalje na rupe u zavoju i kad mi suvozac ispadne. Razlog vise za popit pivu dak cekamo hitnu 8)
 
linza said:
Kako kazu neupuceni za mog fazera da lici na enduro. Nema ljepseg nego naletavalje na rupe u zavoju i kad mi suvozac ispadne. Razlog vise za popit pivu dak cekamo hitnu 8)

Pa i ti si pijan :mrgreen: :mrgreen:
 
ja sam prošao tu dionicu nedelju na ponedeljak i cesta je katastrofa, mislim, sada dok je pod radovima! Nemojte se zeznuti jer su za jednu podužu dionicu, znakovi postavljeni samo na jednom mjestu. Nakon što prođete jedan poduži dio sa milion rupa i dodjete na "cijelu" cestu i potegnete, taman dolazite na nove rupe bez ponovo postavljenih znakova.
Na onom dijelovima gdje je cesta bila totalna katastrofa, povučen je novi asfalt po cijeloj širini... mislim da će nakon radova, cesta biti mrak... Pozdrav
 
Dek..Dadek said:
a kak ti guzica podnosi motocross napore po rupama?
mislim,jesil tapeciro sic?...
Nisam tapecirao nazalost. Nikako da skocim do spanskog. Kad got krenem uvijek po autoputu produzim van grada