Usluga za GS 500 e

Status
Not open for further replies.
Evo ovako, ponosni sam vlasnik jednog modela... I odlucio sam malo body paint promijenit jer je rama pocela hvatat hrđu na strateski bitnim mjestima...Fino ispjeskarena i polakirana, rama uz 2-3 pripadajuce kutije dijelova su u pola godine mijenjale par svojih lokacija...Doslo je do nepovratnog gubljenja nekih dijelova i sad...

Treba mi sablon nosaca prednjeg blatobrana.Ajde, molim vas, netko...Zelim to sve sastavit vise, sist na njega i odma lancanike istrosit  :mrgreen:

Ili mi izmjerite, ili nacrtajte na papiru pa scanirajte, ili bilo sta...samo mi to treba uzasno :)
 
http://www.carlsalter.com/motorcycle-manuals.asp
 
strpljenje, google i nađeš svašta... (y)
 
hvala za trud...ali dobijem ono sto mi bas i ne pase...pravokutan oblik mogu superman pogledom izrezat... :D ja bi htio nesto slicno originalu...  :D

a pretrpat cu jos jednom stvari, iako znam da ga nema, i onaj sta je na watchanju ici ce u košaricu i postedim sebe zivaca i vas muke... :D
 
imam ja jedan takav u radioni...dosao upravo danas...sutra izmjerim i poslikam taj nosac... :wink:
 
hvala milion...to je kolega bajker :) nekako vam je najlakse prenit sablon na papir i skenirat...meni poslat fajl, ja isprintam i po tome napravim...suludo mi je dat 250-300 kn za komad lima...to su 3 tanka goriva, hahahhaha
 
Anthony@dj-on-line said:
hvala milion...to je kolega bajker :) nekako vam je najlakse prenit sablon na papir i skenirat...meni poslat fajl, ja isprintam i po tome napravim...suludo mi je dat 250-300 kn za komad lima...to su 3 tanka goriva, hahahhaha
varaš se to su 2 tanka  :LOL:
 
kako kad nekad su bili 4 tanka ovisi o cijeni goriva  :LOL:
 
evo majstore..... :wink:

ako ti to moze sta pomoci...nisi napisao koje je godiste...ovaj je K4...
 
Status
Not open for further replies.