Žute crte na cesti?

sandi

New member
Da li netko zna zakaj su od prije koju godinu počeli farbati sve crte na cesti s bijelom bojom, a ne više neke i sa žutom k'o nekad.

Naime puno teže je sada uočiti „ugibališta“ za buseve u Novom ZG-u ili biciklističku stazu kroz V. Goricu i sl. Time je sad puno lakše nekome tko ide iz Siska pomisliti kak je to treća traka za ZG i pobrati nekog na biciklu.
 
To ti se radi unazad cca. godinu-dvije jer se pravdaju da je tako u famoznoj EU i da je bjela boja jeftinija i ekološki prihvatljivija.

Ne pitaj me zašto :shock:
 
GIXER said:
To ti se radi unazad cca. godinu-dvije jer se pravdaju da je tako u famoznoj EU i da je bjela boja jeftinija i ekološki prihvatljivija.

Ne pitaj me zašto :shock:

To i je zato kaj su se poravnali s EU. Tak da svi imaju jednako. Standardizacija. Sjećam se kad su i Slovenci sve svoje prevukli u bijelo. I Austrijanci su nekad crte na sredini imali žute.
 
GIXER said:
To ti se radi unazad cca. godinu-dvije jer se pravdaju da je tako u famoznoj EU i da je bjela boja jeftinija i ekološki prihvatljivija.

Ne pitaj me zašto :shock:

Mozda zato sto je neko imao hir srat po zutim linijama :mrgreen:
 
:evil: J..... ih EU :evil:
 
kaj brijete, pa to je super, sad bumo se legalno mogli furat po tramvajskoj pruzi i autobusnim stanicama
:mrgreen:
 
Grawe RR said:
kaj brijete, pa to je super, sad bumo se legalno mogli furat po tramvajskoj pruzi i autobusnim stanicama
:mrgreen:
U Zaprešiću nema tramvaja!
:mrgreen:
 
AreOut said:
GIXER said:
To ti se radi unazad cca. godinu-dvije jer se pravdaju da je tako u famoznoj EU i da je bjela boja jeftinija i ekološki prihvatljivija.

Ne pitaj me zašto :shock:

Mozda zato sto je neko imao hir srat po zutim linijama :mrgreen:

ako ćemo tako žute su jeftinije i uglavnom se prelazi sa bijelih na žute :twisted:

a onda ili pod zemlju ili u komunu....što nas dovodi do zaključka da naša zemlja ekonomski napreduje :mrgreen: