Uvaljivanje rabljenih guma preko FB od stuntera M.P.

Tko te može prisiliti ,kakva to priča mora biti da je svjesno popušiš i kupiš rabljenu gumu .A kao dobra ,a kao nova ,a kao povoljna ....Ok,neki koji stave rabljenu gumu za stazu pa još nešto odvoze s njom ,to još mogu razumjeti..Dot ovaj ili onaj,nova je ipak nova i tih njezinih par kvadratnih centimetara me drži priljepljeog za cestu uz sveobuhvatnu božju pomoć.A to što je ovaj lik prodao nekima priču i na kraju i isporučio stariji Dot od propagiranog govori nešto drugo: o naivnosti pojedinih ljudi ali i o žalosnoj kupovnoj moći velikog dijela naše moto populacije ili dijela koji se tako može ili želi nazivati.I da ,dotaknuti ću se neminovno i ovoga:kakav takav motor iziskuje i ostalo,prikladnu odjeću ,prikladnu obuću ,adekvatnu čeladu i popratni sadržaj i ostalo.A ne kao što puno puta vidim: kawa ZX10 r,5000eura,kaciga300 kuna ,stari 750 srad ,inače perfektan,na nogama tenisice Univerzal,kaciga iplas ili veplas Koper ne vidi kroz vizir,stoji na semaforu pored mene bar jednom tjedno ujutro kroz cijelo ljeto.Ne podcjenjujem nikoga samo iznosim viđene činjenice. :cool: 🍻
Ti nikad u životu nisi vozio na polovnoj gumi?
 
  • Like
Reactions: prpa
Na motoru nikad u životu nisam vozio na polovnoj gumi ,osim kad sam je ja usljed vožnje nakon sezone dvije doveo u stanje polovne.Vozio sam tuđe bajkove od kojih su neki imali potrošene gume.Na potrošenoj polovnoj gumi vožnja je za mene prerizična,osjećaj nesigurnosti prisutan,a ugoda vožnje upitna. :cool: 🍷
 
Gledam i ja i ne vjerujem.😆
No..kriza je i dosta ljudi ce kupovati rabljene gume od ovih kokosara.
Što je najgore, znam tog dečka i znam dosta ljudi koji su s njim trgovali i sve je bilo OK...

Ali ne želim ulaziti u konkretan slučaj jer nije moj problem, niti sam nečiji advokat .. ;)

da kupujem polovne gume, bez beda bi ih kupio kod spomenutog lika .. (y)
 
Što je najgore, znam tog dečka i znam dosta ljudi koji su s njim trgovali i sve je bilo OK...

Ali ne želim ulaziti u konkretan slučaj jer nije moj problem, niti sam nečiji advokat .. ;)

da kupujem polovne gume, bez beda bi ih kupio kod spomenutog lika .. (y)
A dobro..teve znam 100 godina..tebi vjerujem kad kazes 😀🙂🙃
 
Pazi, možda se u svojoj satiričnoj izjavi zajebo za 100 kn, ili nije DOT 2520 naviše
 
Ja plaćam kod nas SF+, 120/180 1080,00 kn za gotovinu, zadnji put pred dva tjedna i bilo ih je još na lageru. TF je nekih 100 kn skuplja.