Uvreda za sve MOTORISTE

blackbird24

Member
o čemu se radi
danas je na Radio Rijeci gostovao u jednoj emisiji Načelnik prometne policije PUPG Rijeka gospodin Mišan.U tom razgovoru bilo je riječi o prometnim čepovima,statistika,bla bla bla
ono šta me pogodilo u živc je sljedeće
vezano za okolnosti prometne nesreće na autocesti Rijeka Zagreb gdje je neki dan poginu njemački državljanin koji je upravljao motociklom, a na kojeg je naletio neki kreten koji je na tkz.poluautocesti pretjecao preko duple isprekidane linije i udario u nesretnika koji se kretao svojom prometnom trakom,gospodin Mišan svaljeje krivicu na motoristu!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

ma ovo je već previše
 
blackbird24 said:
ma nemam se na šta naviknut
pa to su riječi prvog prometnog drota u Rijeci

drobi gluposti
bajker je kriv kaj je u HR na godisnji dosel i planiral potrosit koji €

:chainsaw: :chainsaw: :censored: :censored:

 
blackbird24 said:
o čemu se radi
danas je na Radio Rijeci gostovao u jednoj emisiji Načelnik prometne policije PUPG Rijeka gospodin Mišan.U tom razgovoru bilo je riječi o prometnim čepovima,statistika,bla bla bla
ono šta me pogodilo u živc je sljedeće
vezano za okolnosti prometne nesreće na autocesti Rijeka Zagreb gdje je neki dan poginu njemački državljanin koji je upravljao motociklom, a na kojeg je naletio neki kreten koji je na tkz.poluautocesti pretjecao preko duple isprekidane linije i udario u nesretnika koji se kretao svojom prometnom trakom,gospodin Mišan svaljeje krivicu na motoristu!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

ma ovo je već previše

ovakvi su ti topici skroz na forumu :palacdolje:
jesi kad vidio da se obavi istraga kod takvih nesreća !? NE, uvijek je ovaj na motoru kriv :anger:
 
Cudi me da je to rekao. Obzirom da se g. Misan, znao ponekad pojaviti i na news grupi cinilo mi se da je covjek u redu.
Prema natpisu u novinama i ocevicima :"Vozac motora je blendao vozacu u Accentu da se makne" nekako mi se cini da motorista nije nikako mogao biti kriv.
Da se informacije krivo cuju i prenose ocigledno je, jer koliko znam radi se o nasem covjeku koji je vozio motor sa njemackim tablicama.
Naslov clanka je "Poslao motociklista u smrt pretječući preko pune crte" a vozac ima 71 godinu.
Prema slici sa mjesta, motor je bio na svojoj strani ceste, Accent na njegovoj, i jos puna linija.
Nazalost, poginuo je ni kriv ni duzan.
 
U Jutarnjem je pisalo o sve tri pogibije toga dana, ali su "zaboravili" spomenuti krivicu automobila. Žalosno.
 
blackbird24 said:
ma nemam se na šta naviknut
pa to su riječi prvog prometnog drota u Rijeci
Lako za to što su to njegove riječi. TO je mišljenje ogromne većine,
ali kako MKT kaže- navikni se!
 
:shock: pa ako se nije mjenjao načelnik  od prije 3-4 godine..onda je to prijatelj od moje stare loooool! :LOL:
 
ljudi ne zele shvatiti nas motoriste misle da smo smrt na cesti i ne vide ku ne zlo u motoru, a sve nas je vise i polako ce svako imati motor doma, pa cemo onda mozda biti shvaceni kao svi sudionici u prometu

ja prodjem malo brze kroz grad i to, napravim koje zabacivanje kroz zavoj ali vidim sve i nikad nisam trupio pa koliko brzo isao i koliko mi drugi izletili na cestu dok neki za autima jest da idu polakse ali ne vide jedan KURAC i tako ti ja stojim na mjestu puscam ljude na pjesackome kada otraga skripanje guma, budala u autu gledao ca i vozi se 50(jer je toliko dozvoljeno) sreca da sam stigo proci iza pjesaka kada sam cuo skripanje, a on je ipak stigo stati prije pjesaka

nece da shvate da kada bi svi bili motoristri nebi bilo toliko nesreca (izuzetak nekim idiotima koji pijani sjedaju na motor ili se igraju kukavica)
 
Dečko uopće nije Nijemac nego Hrvat iz Đurđevca, 39 godina. U Accentu je bio debilni deda od 71 godine sa svojom babom i svoje !!!!!! dvije unučice !!!!!!!!!!!?????????? Preticao je po punoj liniji, žena u golfu iza dala je izjavu da je motorist propisno vozio i više puta blendao ! Za motoristu nije bilo spasa ! R.I.P.

Za našu policiju generalno ( osim časnih izuzetaka koji su u ogromnoj manjini ) znamo da su kreteni kojima je još veći kreten dao vlast u ruke. Obično su, pogotovo ti nekakvi načelnici i šefići polupismeni i mentalno retardirani !!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Na zalost, nisam slusala danas to na radiu, ali kako je bilo i u Novom listu, definitivno nitko ne krivi, a niti moze kriviti motoristu jer je covjek bio u svojoj traci....
a ja se definitivno slazem za to da nekim ljudima ne treba davati vozacku iza 65!!!!.. penzija i bus!!!

a i drugi par rukava: da je stari vidio s druge strane bus ili kamion ne bi mu ni palo na pamet preticati a da ne pricamo o onoj PUNOJ crti....

I da, motorist je bio nas covjek.... R.I.P.
 
marcrnko said:
Za našu policiju generalno ( osim časnih izuzetaka koji su u ogromnoj manjini ) znamo da su kreteni kojima je još veći kreten dao vlast u ruke. Obično su, pogotovo ti nekakvi načelnici i šefići polupismeni i mentalno retardirani !!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
potpis
 
Uh uh.. Jadan covjek..  :( Ne daj Boze da se tako sto desi meni.. Da ni kriv ni duzan od nekog neukog debila stradam.. Totalno glupa smrt..  :x R.I.P.  :(

Sta uopce napravit u takvim situacijama???  :misli: Sta bi vi iskusni radili?  :?
 
Nije to tragično, jer, već sam jednom napisa', motorist kad sjebe stvar, na svom vozilu ubije maksimalno dvije osobe. Sebe i suvozača. U autu, čovjek može ubit 5-6 osoba. Evo ti primjer nedavno, kad su se male odbojkašice s trenerom vraćale iz Makarske. On sleti s ceste. U autu on i 4-5 djece, od kojih je jedna jako ozbiljno ozlijeđena. Da ne spominjem ove Ruse šta su se zabili u stablo nekidan, a isto tako i ovo nedavno na autocesti.

Zašto ljudi osuđuju motoriste, a vozače auta i ne toliko. Zato šta i sami uglavnom voze auto, a motor im je stran pojam. Niti vole motore, niti im u životu trebaju. A cijelu priču o tome najlakše je onda riješit ako kažeš da je neko ko vozi motor kreten (zato jer nije kao ti) i da motore treba maknit s ceste (zato jer su po tvom mišljenju oni prijetnja).

Ljudi nisu objektivni i to je normalno. Bilo ko ko vozi motor, ne razmišlja kao onaj što vozi auto.
 
Rivi,sve to stoji,al' dotični trener Marijo nije tip koji če manit rukom i reć briga me "glavno da san ja ok".Tip je skroz OK. Ovo kažem jer ga osobno poznajem i znam da je skroz puka šta se tiće ovog šta mu se desilo.Dicu voli,nemoš virovat koliko!!Daj Bože da se mala  i on šta prije oporave!!
 
Ma nije mi uopće bila namjera osuđivat čovika. Možda nije ni kriv. Uzea san samo za primjer, kad se u autu desi sranje, ili kad se na motoru desi sranje.
Neko ko radi s dicom, glupo je da ih ne voli. A i da ih ne voli, pa ne bi skupa s njima s ceste sletija!!
 
Gamad, treba kupit tenk i gazit takve u autima. :x :x :x
 
Mene osobno brine kako odrasli i "zreli" ljudi uopće se upuštaju u preticanje ako im situacija nije 100% čista, k tome imaju djecu u autu. Godine im ne znače ništa osobito kad su mentalno retardirani. Bojim se da je to bilo po obrascu: -ma vidim ide motor mogu ja proć uz njega, pa nek se makne on je manji-. 
Neznam, ali sve ide iz mozga trebalo bi ga javno optužiti. Mnogi neznaju da je pri istim brzinama na autocesti motoru potrebno isto vremena i prostora (u prosjeku) i nemože se naglo upravljati (sigurno) i za siguran promet motociklu je isto potrebna cijela traka. Moguće je manje izbjegavanje skoro isto kao i u automobilu, a ponekad i teže. Znam da mnogi neznaju pa misle: Lako ćemo proći uz motor. Ali postoje pravila u prometu i točno se može utvrditi tko je gdje bio pa onda neka i odgovaraju za svoje krive pretpostavke ili mišljenja. Zbog gluposti se uvijek skupo plaća, a zbog gluposti dotičnog, motorist je platio životom.
 
:misli: :misli: :misli:
malo jeste glupa situacija al ...
nazalost jos postoje predrasude o motoristima...bilo sa strane normalnih (sto ja kazem smrtnika)bilo pubova ...
svi smo mi narkomani losi ljudi ,prouzrokujemo nesrece itd
nazalost jos dosta njih neshvata ...nemoj da te to puno dotice ...
na takve price ...samo lupis osmjeh i bez rijeci se okrenes i odes
:wink: