Vaše mišljenje

Julius

New member
Kako već neko vrijeme tražim motor ( oda kad sam prodao skutera ), naletio sam na ovu ponudu.

Imam priliku iz Njemačke uvesti zj. kupiti Kawasaki ZR7 iz 10.mj. 1999.

Vlasnik nije neki mladić tak da vjerojatno nije razvaljivao motor, prošao je 22 000 km, čovjek je prvi vlasnik, navodno je uglavnom korišten za izlete i "vangradske" relacije.

Cijena mu je 3000 eura i kad bi ga uveo sve zajedno ispalo bi me 4100 eura sa regom.

Izgleda da je čovijek brinuo o motoru. Vidi se na slici da crash bar, nosač za kofere ( možda dobijem i njih ), maskica, grijane ručke ( to se ne vidi, ali ima :mrgreen: ).

Pošto već dosta dugo tražim motor, več sam lagano lud od tog beskrajnog traženja, čitanja, zivkanja...

E da sad ne bi od te ludosti uletio u nešto bez veze i loše zanima me vaše mišljenje.

Kaj vi mislite o ovakvoj prilici? Dal se isplati?

 
Po kojoj si to računici došao do te cifre?
Ja sam prije par godina mislo uvest motor, ali se jednostavno ne isplati!
 
Cijena motora je 3000 eura.

+ 2290kn trošarina

+ 3090kn PDV

+ 1260kn carina

+ 330kn za homologaciju

+ 70kn biljezi

+ 450kn potvrda proizvođača

--------------------------------------

7490kn + rega 1600kn ( sa 50% )

I sve to zajedno ispadne 4228 eura. imaš pravo malo sam fulao... :oops:

Al nisam jako za cca 100 eura! -> Tolko bi morao spustit cijenu i to je to!


Nego kaj mislite o odnosu "uloženo - dobiveno"??

Ne čini mi se taj model Kawca tak loš... Hm... :?: :misli:
 
aj javi di je pila pa ak nije daleko lako ja skoknem vidit dal to valja kaj il nikaj
 
speed attack said:
aj javi di je pila pa ak nije daleko lako ja skoknem vidit dal to valja kaj il nikaj

Pila je negdje u Dieseldorfu ( ili kak se već piše ). :mrgreen:

Od prijatelja stric je u Stutgartu, pa je on rekao da će ga pogledat. On ga je i pronašao.

Mogu saznat gdje je to točno, pa nije na odmet da ga i ti pogledaš i probaš. Dva mišljenja su duplo više od jednog! :mrgreen: ( jebate kaj sam pametan ). A usput mu i ti malo srušiš cijenu... :wink: :cool:

Budem ti probao još danas javiti točnu lokaciju!

Danke na ponudi!! :cool:
 
speed attack said:
aj javi di je pila pa ak nije daleko lako ja skoknem vidit dal to valja kaj il nikaj

Nisi rekao, jel ti daleko do Dieseldorfa?? Da te ne gnjavim ak je to bogu iza nogu...
 
Aha, znaci pila stoji u Düsseldorfu...pa ja sam ti iz tog grada, ako zelis bum je pogledao... i u motore se nesto kuzim :wink:
 
Oglas je bio u nekom Njemačkom oglasniku, nešto kao naš Palvi, a sliku sam kasnije dobio na mail.

Točnu lokaciju ne znam, budem saznao broj telefona, pa javim...
 
Julius said:
Oglas je bio u nekom Njemačkom oglasniku, nešto kao naš Palvi, a sliku sam kasnije dobio na mail.

Točnu lokaciju ne znam, budem saznao broj telefona, pa javim...
meni je daleko, ak vidim da se kolega macak ponudio. a ako ti treba prevoz javi. moja ekipa 12.05 krece na Grobnik pa bi se pila mogla na piku zgurat.
 
mozda bude jedno mjesto frei, to cu u utorak saznat
 
Dal zna netko ako je ZR7 rađen baš za Njemačko tržište dal ima neku blokadu? Mehaničku ili na elektronici??
 
Julius said:
Dal zna netko ako je ZR7 rađen baš za Njemačko tržište dal ima neku blokadu? Mehaničku ili na elektronici??

ahhhhhhhh, pa za to se ne brini iako sumnjam da ima jer motor nema niti 80 konja a ako i ima, to našim dečkima nije problem riješiti....mada, htio bi reći da za te novce i ovdje nađeš takav motor, bez grča.
 
to miro:

Gledam po raznim oglasnicim već 2 mjeseca, ali niti jednom se nije pojavio niti jedan jedini ZR7 stariji od 2002. i to sa minimalnom cijenom od cca 5500 eura.

Malo too much za mene u ovoj fazi.