Švaljkovec City!

mate

Administrator
Evo, da ne bi bilo da nisam nikad bio u Švaljkovcu kod Honda Bikera. Kao dokaz tu je i fotka uz prototip novog CBR-a te renomirane japanske tvrtke zvane Honda:

mateuzdukatia.jpg


P.S. Vedran hvala na fotki! :wink:
 
Dečki bogme vas je bilo i za čuti i za videti,dođite nam opet :!:
 
Mate to ti je novi dukati?

Zadnje gume su souuuu.. to bi trebalo barem dva treninga na grobniku trajat!
 
Andreas said:
Mate to ti je novi dukati?

Zadnje gume su souuuu.. to bi trebalo barem dva treninga na grobniku trajat!

LOL
 
MATEEEEEE, jesi to ti na fotki???

jendo pitanjce: ja sam bio narucio istu tu jaknu samo u sivo crnoj boji,ali NARAVNO nije dosla iz italije pa sam morao kupiti neku bering tek toliko da imam nesto! e sad,ta bering jakna mi je prefenomenalna i stvarno sam zadovoljan ali koznjak je koznjak! e sad,mene zanima kako je po vrucini (po ljeti) u toj tvojoj ducati corse jakni??????

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Evo, da ne bi bilo da nisam nikad bio u Švaljkovcu kod Honda Bikera. Kao dokaz tu je i fotka uz prototip novog CBR-a te renomirane japanske tvrtke zvane Honda:

Ček...i ti si bio jučer na križanju Ljubljanske i Zagrebačke....samo sam skužila Sašinu plavu kacigu...motor tek poslije :mrgreen: i tamo neki zeleni ...valjda Splićo na skuteru...a gdi si ti bio...ovako na slici si mi malo poveći da bih te propustila okom...a i te pumice vrište :mrgreen:
 
MONSTER said:
MATEEEEEE, jesi to ti na fotki???

jendo pitanjce: ja sam bio narucio istu tu jaknu samo u sivo crnoj boji,ali NARAVNO nije dosla iz italije pa sam morao kupiti neku bering tek toliko da imam nesto! e sad,ta bering jakna mi je prefenomenalna i stvarno sam zadovoljan ali koznjak je koznjak! e sad,mene zanima kako je po vrucini (po ljeti) u toj tvojoj ducati corse jakni??????

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vruće
 
Kuzi frajera kad je kacigu ostavil na retrovizoru... :mrgreen:
Koje vrijeme imas sa drljacama??? :mrgreen: :mrgreen:

E Bandit, od kud ti ovo "Luftbremser forumski"
Laze selo,... :wink: :mrgreen: :mrgreen:
 
Seljo nije Ducati, pa piše da je Honda.
Mey, nisam još tada bio, našli smo se kasnije.
Monster, i ja sam prvo uzeo tu crno sivu pa mi se nije baš sviđala. Čak se jedno vrijeme prodavala u Ducati salonu u Zg. Kasnije sam je vratio u Italiju i zamjenio za ovu. Već godinama nosim samo te Dainese kožne jakne i po ljeti i nije ništa više vruće nego u drugim jaknama.
 
Ni najponosniji vlasnik ne bi stajao tako ponosno kraj svog stroja :)
Samo ti još mala missica fali sa košarom za ručak :mrgreen: :mrgreen:
 
gepeze said:
Kuzi frajera kad je kacigu ostavil na retrovizoru... :mrgreen:

A kuži ti igrača kako zna da je kaciga na retrovizoru. :mrgreen: Na to sam posebno obratio pažnju ali se slabo vidi.
 
Mate, slabo se naginješ, vidi ti gume...
 
mate baš ti paše boja jakne uz tu pilu na slici :mrgreen: :mrgreen:
 
Meni nije bas najjasnija ova kombinacija tockova nazad 30tak coli a napred nekih 10tak malo deluje neizbalansirano.Valjda je to neki model da prejebu Rosija i yamahu 8)
 
Čini mi se da je naprijed 16 cola, a za otraga budem pogledao pa javim :mrgreen: :mrgreen: , a kaj se guma tiče, drže i na suhom i na kiši, se razme ipak su ti TIGAR na široko poznate gume :mrgreen: :mrgreen:
 
16??? Pihhhhhh potpuno sam se razocarao nemoze da pase na moju hondu :( al ostaje mi nada da ce zadnji pasovati :mrgreen: Pa tigar su bolje pokazale po mokrom pogotovo kad uzmes onu unutrasnju sa te zveri sa slike pa je naduvas i imas dusek za more :idea:
 
HONDA-biker said:
Čini mi se da je naprijed 16 cola, a za otraga budem pogledao pa javim :mrgreen: :mrgreen: , a kaj se guma tiče, drže i na suhom i na kiši, se razme ipak su ti TIGAR na široko poznate gume :mrgreen: :mrgreen:

Ma jeli ti Honda Bikeru srci pesak s tim tvojim Tajgerom oprostite lepo molim tip feler jelte TIGAR , idi bre pa stavi BOROVO to je mnogo bolja guma i bolje za patos lepi , a nemoj mi tu da prodajes neke fazone , pa ce onda pre nego sto krenemo na ono nase lepo more da rasparamo jeli se to tako kaze zadnje gume i izvadimo unutarnje kako burazer kaze i da imamo dusek na moru posto neznamo da plivamo ili ti upravljamo po vodi sopstvenim telom :mrgreen: :mrgreen: :wink: :shock:
 
Slavek Francuz said:
HONDA-biker said:
Čini mi se da je naprijed 16 cola, a za otraga budem pogledao pa javim :mrgreen: :mrgreen: , a kaj se guma tiče, drže i na suhom i na kiši, se razme ipak su ti TIGAR na široko poznate gume :mrgreen: :mrgreen:

Ma jeli ti Honda Bikeru srci pesak s tim tvojim Tajgerom oprostite lepo molim tip feler jelte TIGAR , idi bre pa stavi BOROVO to je mnogo bolja guma i bolje za patos lepi , a nemoj mi tu da prodajes neke fazone , pa ce onda pre nego sto krenemo na ono nase lepo more da rasparamo jeli se to tako kaze zadnje gume i izvadimo unutarnje kako burazer kaze i da imamo dusek na moru posto neznamo da plivamo ili ti upravljamo po vodi sopstvenim telom :mrgreen: :mrgreen: :wink: :shock:
slavek dobro to tebi ide srpski moram priznat ja se trudim još od 3 osnovne i onog čitajmo ćirilicu pa nikak. :mrgreen: