Švaljkovec City!

tomee said:
Slavek Francuz said:
HONDA-biker said:
Čini mi se da je naprijed 16 cola, a za otraga budem pogledao pa javim :mrgreen: :mrgreen: , a kaj se guma tiče, drže i na suhom i na kiši, se razme ipak su ti TIGAR na široko poznate gume :mrgreen: :mrgreen:

Ma jeli ti Honda Bikeru srci pesak s tim tvojim Tajgerom oprostite lepo molim tip feler jelte TIGAR , idi bre pa stavi BOROVO to je mnogo bolja guma i bolje za patos lepi , a nemoj mi tu da prodajes neke fazone , pa ce onda pre nego sto krenemo na ono nase lepo more da rasparamo jeli se to tako kaze zadnje gume i izvadimo unutarnje kako burazer kaze i da imamo dusek na moru posto neznamo da plivamo ili ti upravljamo po vodi sopstvenim telom :mrgreen: :mrgreen: :wink: :shock:
slavek dobro to tebi ide srpski moram priznat ja se trudim još od 3 osnovne i onog čitajmo ćirilicu pa nikak. :mrgreen:

Ha stari moj ne zivim ja na zapadu zabadav , a da tek cujes druge jezike :wink: mislim , ali tesko kitam kirilicu gotovo nikako burazeru cisti kec :mrgreen: , ne zekam se , to ti je zato kaj MRZIM bracu Srbice i ta vnago , pogotovo u mom kokosinjcu , a si me razmel :mrgreen:
Nisam jedini :mrgreen: , a oni nemaju srama :mrgreen: pa onda neka pate :mrgreen:
 
tomee said:
koliko ja znam iz osobnog iskustva u francuskoj ih ima pun k..c kaj ne? :?

A ima ima lipi moj Tomme , a kadi si ti meni , lipi moj pivac Tomme :mrgreen:

Cuj ti Tomme da ti slucajno ne mislis da se ja s tim GOVNARIMA tu u Parisu druzim pa da sam tak taj jezik nafcil , jer bum te odma u qujac poslal i mam smo fertik :evil: , ja sam Paragin pulen stari moj , a to kaj povedam puno jezikov je moja prirodna nadarenost , a si ti mene razmel TOMME moj :mrgreen:
 
Slavek Francuz said:
tomee said:
koliko ja znam iz osobnog iskustva u francuskoj ih ima pun k..c kaj ne? :?

A ima ima lipi moj Tomme , a kadi si ti meni , lipi moj pivac Tomme :mrgreen:

Cuj ti Tomme da ti slucajno ne mislis da se ja s tim GOVNARIMA tu u Parisu druzim pa da sam tak taj jezik nafcil , jer bum te odma u qujac poslal i mam smo fertik :evil: , ja sam Paragin pulen stari moj , a to kaj povedam puno jezikov je moja prirodna nadarenost , a si ti mene razmel TOMME moj :mrgreen:
naj se pjeniti tak ja sam na tvojoj strani sam sam malo blaži prema njima al tebi ne zamerim a kaj se france tiče imal sam pucu u toulouseu dok sam delal u barceloni francuzice su naj sexi pice znaju se nosit ds poludiš.a posle sam kamionom prokrstario al vjeruj mi celu francusku i meni je najlepša u europi .sad polako tražim nekaj vremena i love da se zaputim tam bikeom ak bog i žena budu dali eto sad znaš malo više o meni i peace and ride baby ride :wink: a kaj se tiće nadimka tak me žena zove znaš ono vokativ oj tomeeeeeeee!!!! :mrgreen: bez obzira kaj smo iz kajkavskoga kraja
 
Mate, jel ja to vidim pločicu tam napred ispod lampe...uuuuuu, biće da je R model u pitanju! :mrgreen: :wink: