Valvoline white sprej otiso u povijest?

3alfa3

Well-known member
Kupio sad 4 komada u Intersparu (50kn/kom), sad se dobije i nastavak sa cjevcicom. Tek doma skuzio da nema u nazivu white. I fakat, proziran je i ljepljiv ko neostik ljepilo, ocito skroz druga "receptura".
Jbg, nema vise brisanja lanca suhom krpom prije mazanja, ovo ce napravit solidno ljepljivo sranje zbog kojeg ce lanac trebat puno cesce prat.
Nezadovoljan, al kaj je, tu je. :)
4843e6bf1b59f81d8690de57efd22511.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
3alfa3 said:
Kupio sad 4 komada u Intersparu (50kn/kom), sad se dobije i nastavak sa cjevcicom. Tek doma skuzio da nema u nazivu white. I fakat, proziran je i ljepljiv ko neostik ljepilo, ocito skroz druga "receptura".
Jbg, nema vise brisanja lanca suhom krpom prije mazanja, ovo ce napravit solidno ljepljivo sranje zbog kojeg ce lanac trebat puno cesce prat.
Nezadovoljan, al kaj je, tu je. :)
Znači, i tebe su navukli [emoji38] - vidio natpis POPUST, odma me zasljepilo i strpao sprej u košaru tek skužio kad sam posprejao lanac [emoji38]

Nevalja :palacdolje: - po prvi puta u nekoliko godina opet imam spreja po gumi :palacdolje:
 
Ma iso kupit jer samo white koristim godinama, a i cijena je ista. Nisam gledao, al i da jesam, bijelog vise ocito nema. Jbg, potrosit ce se, kaj sad.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
bricksrheavy said:
Znači, i tebe su navukli [emoji38] - vidio natpis POPUST, odma me zasljepilo i strpao sprej u košaru tek skužio kad sam posprejao lanac [emoji38]

Nevalja :palacdolje: - po prvi puta u nekoliko godina opet imam spreja po gumi :palacdolje:

Ja razmišlja prić sa Motula na njega, a sad je sve to isti k..... :(
 
Ja sam vidio sto kupujem, ali rekoh, ne moze biti lose... Citajuci vase postove, izgleda da sam spusio. Iako, meni je uvijek zaspricalo felgu iako lanac mazem na topal lanac na kraju voznje. Bas me zanima kako ce ovaj
 

Attachments

  • 20190329_164431.jpg
    20190329_164431.jpg
    737.1 KB · Views: 182
  • 20190329_164513.jpg
    20190329_164513.jpg
    897 KB · Views: 157
Ne znam kakav je, maloprije naspricao, obrisao visak kao i obicno (koji je ljepljiv i odvratan i zapravo ga ni nisam obrisao :) ) pa sutra proba. Spricao ne spricao u voznji, to cu sve potrosit, necu bacat. Ovako napamet, taj bi trebao manje spricat od starog white, jer je fakat ljepljiv, al do sutra necu znat u praksi. Ono sto sam odma skuzio je da ono malo sto sam zasro felgu kad sam podmazivao, wd40 naravno skida, ali puno teze od bijelog Valvolinea. Bijeli ak bi kod podmazivanja zavrsio na felgi, i suha krpa u jednom potezu skida, a ovaj se razvlaci ko zvaka i jedino otapanjem ga se moze skinut.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Dragon Racing said:
Ja razmišlja prić sa Motula na njega, a sad je sve to isti k..... :(
Reka bi da je identičan ka i Motul kojeg san proba i prozirnog i bilog i nije valja :palacdolje:

 
Sad svi šute i pogledavaju se ispod oka, tko zna di ima bijelog Valvolina pa da sve pokupi dok crno tržište nije zavladalo [emoji38]

"Pssst, alo, imaš bijelog?" [emoji38]
 
bricksrheavy said:
Sad svi šute i pogledavaju se ispod oka, tko zna di ima bijelog Valvolina pa da sve pokupi dok crno tržište nije zavladalo [emoji38]

"Pssst, alo, imaš bijelog?" [emoji38]

Celo selo maže belo
 
JosoGT46 said:
Ja san prije 10tak dana u metalie u Vd uzeja white za 58kn  :021:

skupo  :mrgreen:


skuzio i da je ovaj novi "veci" (500 vs 400 mililitara).






btw
https://www.valvoline.com/en-europe/our-products/workshop-products/synthetic-chain-lube
 
Imam bijelog na poslu kolko zelis
97105db11bfa58c4a6942b9e7c444a9d.jpg
 
Prvih 100tinjak km, komad autoputa prema Samoboru, 150tak kmh na tom dijelu.

Da, sprica bitno vise od bijelog valvolinea. Izgleda da postane rijedak i manje ljepljiv kad se zagrije i onda sprica jako sitne kapljice, skoro ko uljna prasina i felga, a malo i vilica i undertail zasrani.

Jbg.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
Kad ti se već da zajebavat s takvim glupostima, aj kupi u Auto Gorici sprej za 30kn, neki njemački, ja koristim i baš mi je dobar. Proziran je, ali čini mi se da ne šprica, vrlo malo. Već dugo nisam koristio neki drugi, kolko me sjećanje služi najbolji mi je bio bijeli Silkolene, bolji i od Mutula Factory (da, bolji i od Motula). Ovaj njemački bih rekao da je u rangu Motula, a sigurno bolji od Road Motula, taj mi je puno špricao.

Baš me zanima da napraviš usporedbu.

(y)