Varenje plastike

c2h5oh

Active member
Nema niceg novijeg na forumu pa da pitam opet, u zg mi treba varioc plastike. Za oklop od motora. Nema puno posla, samo izvuc kaj je puklo i to zavarit... Trebam to jucer

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk
 
zagi2 said:
Morti če ti pomoči ak trebaš profesionalce onda , http://www.varoplast.hr/  !

Ne idi tamo, meni su varili neke plastike, napravljeno preko qrca. Ili neka naprave kak spada, ili neka kažu, pa da znam da im se ne da radit, tražit ću dalje.

Usput, i ja tražim za zavariti komadić plastike, pa ako netko ima preporuku za nekoga da će to zbilja napravit kako treba, dobro bi mi došao broj (y)
 
to si sami povarite, bar ove sitnije komadice, kupis is fen za par sto kuna i uvijek ga imas ili posudis negjde i varis kak oces pogotovo jos ak su manji komadi, niakakva mudrolija to nije  (y)
 
I meni bi trebao dobar varioc plastike, poprilicnu rupu imam na plasticnom rezervaru...
Moze neka preporuka, Zagreb ili  Zagorje...
 
ako vam se da slati dijelove u Umag (y)
 
Žaba said:
to si sami povarite, bar ove sitnije komadice, kupis is fen za par sto kuna i uvijek ga imas ili posudis negjde i varis kak oces pogotovo jos ak su manji komadi, niakakva mudrolija to nije  (y)

sa tim fenom za par sto kuna moš čuda radit :bonk:

zato vam motori zgledaju kaj to nije nauka :LOL:
 
do sad mi je varil deda Zoki iz Savskog Gaja ali očito mu se više to ne radi,ostavim njegov broj pa probajte kontaktirat,možda se predomisli ...
091 7988 277
 
Sarinjo vari jaaaako sitne komade bez greske i da su moje plastike isle bi njemu  (y) (y)
 
ja sam iar puta sam radio, al dok sam par puta popravljao bilo mi krivo sta nisam platio i mir
 
mac.airbrush said:
do sad mi je varil deda Zoki iz Savskog Gaja ali očito mu se više to ne radi,ostavim njegov broj pa probajte kontaktirat,možda se predomisli ...
091 7988 277

svojedobno sam ga zvao (kad mu se službeno još i delalo) i tak je prek qurca samnom pričao kao da ga tražim soma eura a ne posel za koji sam mu htio pošteno platiti.
 
znam ja jednog u Zagrebu... jako dobro radi, a cijena je  (y)
samo moram provjerit s njim detalje pa cu onda stavit broj

p.s. kome, sto i najvaznije KAD treba napravit??
 
Meni treba plasticni rezervar zakrpati, imam rupu velicine najmanje 5cm...
Nije hitno...
 
mac.airbrush said:
sa tim fenom za par sto kuna moš čuda radit :bonk:

zato vam motori zgledaju kaj to nije nauka :LOL:

kao prvo nisi vidio kako izgleda nesto sto sam ja vario tako da ne razumijem previse tvoju izjavu  :jesus:
 
kiki.o said:
Ne idi tamo, meni su varili neke plastike, napravljeno preko qrca. Ili neka naprave kak spada, ili neka kažu, pa da znam da im se ne da radit, tražit ću dalje.

Usput, i ja tražim za zavariti komadić plastike, pa ako netko ima preporuku za nekoga da će to zbilja napravit kako treba, dobro bi mi došao broj (y)

Potpis, radili mi na Raptoru prije par godina i napravili vrhunski, a nedavno na autu totalno sfušarili ono šta sam htio.
 
Žaba said:
kao prvo nisi vidio kako izgleda nesto sto sam ja vario tako da ne razumijem pevise tvoju izjavu  :jesus:
i ti si se malko zaletio  :shock:

jel znaš koliko ima vrsta plastike koja se da variti, koja na kojoj temperaturi, priprema za varenje  :?

....finesa ima ohoho  :wink: a pravih majstora je malo  :shock:

najlakše je uzet 2 komada ABS-a i "zašit ih skupa" a kad su komadi kompleksniji il ti fen neravnomjerno grije zbog npr. zaobljenosti komada.....onda to nije tak jednostavno  :wink: