Vaše mišljenje o IXS jaknama

Nadam se da nije off, o istom proizvođaču je riječ - ima li netko iskustva sa kacigom HX 600 Challenger?
 
Šta mislite o ovom kombinezonu???

4900kn

http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/coreline/cabinet/ixs2/ixs-z7537-361.jpg
 
Smatram da je to izvrstan kombinezon. Moj je isto njihov doduse skuplji model (7k kn) ali jednostavno kvaliteta IXS-ove koze i izrade me natjera da se nekad zapitam sto je sa razvikanijim brandovima. Moj kombach ima 40 000 km, cifov kao novi, koza gotovo pa nema tragova nosenja, jednostavno nema zamjerki. Sama koza je debela, ne spada u perolaku kategoriju (od 1 mm), sto je meni plus, ful CE protektori, metalni vanjski protektori, i bla bla...

Za te pare msilm da je dobar izbor, odi si malo po ducanima i pogle sto se nudi, kad sam ja kupovao, u istom rangu je bilo opreme cija mi je kvaliteta bila u najmanju ruku upitna, daleko od toga de nema dobrih, ima, ali ili nije bilo  kombinacija boja i velicina odnosno modela koje sam htio, ili jednostavno cijena nije opravdavala ponudeno.

Eto cak se i sepic di sam uzeo opremu zacudio da odijelo i rukavice imaju toliki broj km na sebi  :D
 
koliko se ja razumijem u medicinu , poanta je da koza bude tanka ali zilava ... da bi kombac bio lagan i ugodniji za nosenje  :misli:
 
Evo sad sam se cuo sa sepic commerce u vezi tog odijela... Ovako covjek mi kaze da je to odijelo dobro, samo sto je mana kod dvodjelnih kombinezona to sto je jakna kratka a hlace su duboke, sto znaci kad bi htio samo jaknu nositi da bi bila kratka i moglo bi puhati po bubrezima.. Preporucio mi je drugi izbor a to je sam odabrati hlace i jaknu koji se spajaju u dvodjelni kombinezon prema svojim dimenzijama, sto je meni super ideja..

Samo sto nema te narancasto-crne kombinacije nigdje... :(

KTM 4ever =)
 
Enigmu imam ja i stvarno sam zadovoljan s njom, cak mi je bolja od Alpinestarsove kad je hladnije (duza je malo i toplija).
 
doubleDD said:
Evo sad sam se cuo sa sepic commerce u vezi tog odijela... Ovako covjek mi kaze da je to odijelo dobro, samo sto je mana kod dvodjelnih kombinezona to sto je jakna kratka a hlace su duboke, sto znaci kad bi htio samo jaknu nositi da bi bila kratka i moglo bi puhati po bubrezima.. Preporucio mi je drugi izbor a to je sam odabrati hlace i jaknu koji se spajaju u dvodjelni kombinezon prema svojim dimenzijama, sto je meni super ideja..

Samo sto nema te narancasto-crne kombinacije nigdje... :(

KTM 4ever =)

Da kratka je, tako je kod svih dvodjelnih kombinezona, ali nosim i samo jaknu i uz bibreznjak nemam ama bas nikakvih problema..
 
markookram said:
koliko se ja razumijem u medicinu , poanta je da koza bude tanka ali zilava ... da bi kombac bio lagan i ugodniji za nosenje   :misli:

Taj kombinezon nije nista tezih od drugih u klasi, da poanta je u kvaliteti koze, nisu svi dijelovi odjela radeni istom kozom... Stoga, ona papirnato tanka odijela, fala, ali ne fala...
 
I u mene je jakna kožna IXS, hlače, rukavice, sve kupljeno u Šepića i više sam nego zadovoljan, kako kvalitetom, cijenom i dizajnom. Kako je netko prije rekao da njegova žena kupuje samo IXS, pa i ja sam jedan od tih!  (y)
 
Super Jura said:
IXS su vrhunske jakne i cijenom i kvalitetom.

Jedino što je pojedinih godina dizajn "prenjemački".






Slažem se, nekakav BMW dizajn imaju...kockast...moglo bi i bolje.
 
Imam od IXS-a kožnu jaknu, čizme, rukavice i bubrežnjak.
Kvaliteta opreme je odlična kao i susretljivost vlasnika i prodavača.  (y)
 
Imam 2 IXS jakne (goretex i ljetnu tekstilnu) nemam nikakve primjedbe , uredno ih perem u mašini , sve pet  (y)
 
Nakon tri sezone nema znakova starenja, cifovi svi funkcioniraju, vodonepropusna (dokazano više puta), ja zadovoljan.  (y)