VAŠE MIŠLJENJE

Status
Not open for further replies.
Iwa said:
strašilo, miješaš kruške i jabuke. i to debelo. al tebi objašnjavat nešto je ko vikat u bunar  :LOL:
ali imaš pravo na svoje mišljenje, kojeg si dio trebao ostaviti za sebe.

ajde mi ipak probaj objasniti ...  :jesus:

ali ne na način "to je tako jer sam ja tako rekao/rekla" ....  :jesus:
 
Pošto je subota ajd vi ljepo sa svojim udrugama, MK, ili free... Uzjašite svoje motore, pa ljepo pravac na susrete koji su vam u blizini ( a može i u daljini :mrgreen: ) pa lijepo uz  :piva: "raspravite" što je sivo, a što bjelo :wink: Eto, npr imate dobre susrete i u Biogradu, a ima neka "zabavica" i u Osijeku... :mrgreen:
 
strasilo said:
ajde mi ipak probaj objasniti ...  :jesus:

ali ne na način "to je tako jer sam ja tako rekao/rekla" ....  :jesus:

koliko se od tih silnih udruga  koje si naveo obilježava  i funkcionira na tradicionalni način moto kluba ? ako se na varam samo idependenti. i jedino oni od navedenih i funkcioniraju kao moto klub U KONTEKSTU o kojem mi raspravljamo.
 
ZEKAN_OS said:
Pošto je subota ajd vi ljepo sa svojim udrugama, MK, ili free... Uzjašite svoje motore, pa ljepo pravac na susrete koji su vam u blizini ( a može i u daljini :mrgreen: ) pa lijepo uz  :piva: "raspravite" što je sivo, a što bjelo :wink: Eto, npr imate dobre susrete i u Biogradu, a ima neka "zabavica" i u Osijeku... :mrgreen:

daj ne budi naivan  :LOL: kao da se neke može srest igdje u živo pa da se to raspravi uz pivo (koja dobra rima  :LOL: )
ja krećem čim dovršim kaficu  :wink:
 
Iwa said:
koliko se od tih silnih udruga  koje si naveo obilježava  i funkcionira na tradicionalni način moto kluba ? ako se na varam samo idependenti. i jedino oni od navedenih i funkcioniraju kao moto klub U KONTEKSTU o kojem mi raspravljamo.

kao što sam već i rekao .. ;)

MK Požega Promet ima iza sebe neuspjeli pokušaj moto susreta... a Udruga dan motora također ima najavu i na ovom forumu .... Ima binu sa koncetom, točionike s pivom, klupice i šator, moto igre i defile ... zar je potrebno još nešto ?  :misli:
 
Iwa said:
daj ne budi naivan  :LOL: kao da se neke može srest igdje u živo pa da se to raspravi uz pivo (koja dobra rima  :LOL: )
ja krećem čim dovršim kaficu  :wink:
Pa sjednite onda za različite stolove i nastavite SMS-om :mrgreen:
 
strasilo said:
kao što sam već i rekao .. ;)

MK Požega Promet ima iza sebe neuspjeli pokušaj moto susreta... a Udruga dan motora također ima najavu i na ovom forumu .... Ima binu sa koncetom, točionike s pivom, klupice i šator, moto igre i defile ... zar je potrebno još nešto ?  :misli:
Bio sam na dosta takvih koji su imali sve to, pa opet nije imalo veze sa moto-susretima... :mrgreen:
 
strasilo said:
kao što sam već i rekao .. ;)

MK Požega Promet ima iza sebe neuspjeli pokušaj moto susreta... a Udruga dan motora također ima najavu i na ovom forumu .... Ima binu sa koncetom, točionike s pivom, klupice i šator, moto igre i defile ... zar je potrebno još nešto ?  :misli:

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :LOL:

 
strasilo said:
ja se evo potpuno slažem s ovim ...  (y)

Puno žena (da ne kažem kokoši ili baba) je putem forum i svog predugačkog jezika napravilo poprilično problema "svojim" klubovima izražavajući neka svoja mišljenja kao stavove kluba.... Neke su dobile po ušima zbog toga, neke još nisu ....  :mrgreen:

zašto se nisam iznenadila kad sam jutros otvorila forum i vidim ovaj tvoj dubokouman zaključak :misli: :mrgreen:
mani se ti žena....i njihovog razmišljanja...da ne kažem kvocanja...a o podugačkom jeziku možeš i sebe prepoznati...jeeeeeel :wink:
svatko tko ima i malo zrna da ne kažem mozga u glavi....zna da sjedenje na dvije stolice nikad nije dobro završilo...jel tako :LOL: :LOL: :LOL:
 
ZEKAN_OS said:
Bio sam na dosta takvih koji su imali sve to, pa opet nije imalo veze sa moto-susretima... :mrgreen:

to je sad već stvar percepcije...  :mrgreen:

I ja sam bio na dosta partyja koji su organizacijski i brojčano bili puno veći od nekih susreta, zar bi to onda značilo da to nisu susreti jer su manji od partyja ?  :misli:

Ako sam organizator ne definira šta je to (party, susret, druženje.... štagod), kako to onda može definirati netko drugi ?

A i tema se nalazi u "Nit' moto susreti, nit' party - a ima motora" ...  :jesus:
 
oracle said:
zašto se nisam iznenadila kad sam jutros otvorila forum i vidim ovaj tvoj dubokouman zaključak :misli: :mrgreen:
mani se ti žena....i njihovog razmišljanja...da ne kažem kvocanja...a o podugačkom jeziku možeš i sebe prepoznati...jeeeeeel :wink:
svatko tko ima i malo zrna da ne kažem mozga u glavi....zna da sjedenje na dvije stolice nikad nije dobro završilo...jel tako :LOL: :LOL: :LOL:

zar to postoji ? ... :lolcry:
 
strasilo said:
zar to postoji ? ... :lolcry:
o vidjeti ćeš da postoji....upravo si dobio kćer....LOOOOOOOL
bolje ti je pripremi se na vrijeme :jesus: :jesus: :jesus:
 
Malo se odmorite do ponedjeljka-utorka.
Dosta mi je neshvacenih licemjera, lažnomoralista i ostalih...jebo vas 'rvacki folklor.
Dosta mi je i onih koji u nedostatku išta pametnoga moraju vrijeđat.
 
Status
Not open for further replies.