Već bilo.....

goran bockaj

New member
Znam da je već x puta bilo ali nigdje ne mogu naći što mi treba:

Dakle negdje na području Zagreba trebam majstora da mi napravi nosač kofera od inoxa i crash bar za motor ali po slikama s net-a od kromanog željeza ili čega već.  :misli:


Do sada sam pitao neke "majstore" koji nemaju love ni posla ali niti vremena za zajebavat se sa ovim što mi treba.

Pozdrav 
 
Znam ti ja jednog potencijalnog iz Zagorja ako ne nađeš bliže (y)
 
Ako si iz Zg-a pitaj Bakulu kaj se bavi auspuhima u Sesvetama (meni ćovijek radi inox ograde za brodove i radi dobro po dobroj cijeni!!!) (y)
 
Imate li možda kakve tel. brojeve-malo sam u gužvi pa da mogu samo zvrcnuti i provjeriti imaju li ti vaši ljudi vremena i volje  (y) 
 
Nažalost ovaj što sam ga čekao me debelo izignorirao (cca 2 mjeseca) pa sam u Top Motu kupio neke zamjensko-univerzalne  :misli:
Za sad štima i tehnički je tih i .......  (y)
 
goran bočkaj said:
Nažalost ovaj što sam ga čekao me debelo izignorirao (cca 2 mjeseca) pa sam u Top Motu kupio neke zamjensko-univerzalne  :misli:
Za sad štima i tehnički je tih i .......  (y)

pitam zato jer sam u puli vidio jednog sa atd supusima super izgledaju
 
Vjerujem da super izgleda samo sam ja čekao originale tj zamjenske kao original jer želim imati motor onakav kako je bio origigi

Sad naravno nemam ni jedno ni drugo ali ....  :)
 
Pa vidim da si iz Zagreba , pa nije ti valjda bed (još je toplo) sjedni na motor i skoči u Sesvete do Bakule da ti ti pogleda i da se porazgovaraš kako da ti služi , Radiona mu je Kad prođeš "ulaz-izlaz " s Nove branimirove (kod Opela -Rudman) ideš još 100-150 (smjer prema sesvetama) metara i točno prije (Tata-auto i Lade Nive prodaju tam) skreneš desno u uličicu i ideš još 15-20 m i prva Ljevo (mala kratka sljepa uličica) prvi ulaz desno (buš vidio ima table vani  i kod skretanja isto)
 
Ma nije bed otići-dapače, samo me malo slobodno vrijeme šarafi a niko ne radi u subotu popodne ili u nedjelju, pa onda nije red daviti ljude, pa se to otegne....
Ovak sam mislio nazvati pa već tako vidjeti da li uopće ima šanse i eventualno kada i tak  (y)




Pozdrav