Velika Gorica

R.I.P.

Neznam koji je ovo poginuli po redu samo ove godine koji je sletio u odvodni kanal i zabio se u famozni betonski mostić (motorom ili autom svejedno, žrtve se samo pišu, isti problem ostaje godinama)
 
  • Like
Reactions: Village
Žalosno kao i uvik


Važno da je komentiranje dozvoljeno i da se redaju debili kao i uvik

Iskrena sućut obitelji
 
Obzirom je on iz Buševca, najviše čudi da je najebao na mjestu koje je dobro poznavao, ili je trebao poznavati... Buševec ima zajebanu glavnu cestu - to je poznata činjenica masama bajkera koji su ikada koristili tu staru sisačku cestu, pa tako i meni na putešestvijama prema Kostajnici, Petrinji i drugim mjestima dobrog roštilja - jer je na ulazu sa sjevera duga ravna štrafta od cca kilometar i pol, nakon koje se cesta lagani lomi ulijevo i onda je opet duga ravna štrafta, pa ti potezi lako zavaraju nekoga tko ne zna i lako se zaigra sa gasom jer cesta naprosto "vuče" da okreneš gas... taj lom ceste u samom centru mjesta je dosta oštar za ikakve brzine iznad cca 60, i mnogi su najebali jer su u zadnji čas skužili da su uletili prebrzo i da taj zavoj neće proći onako kako su umislili... betonski zidići su tu odavno i bit će još dugo, nisu oni krivi... kako mu je ziher situacija bila poznata sa tim zavojem, očito je onda ovo sranje rezultat precjenjivanja samog sebe...
 
Obzirom je on iz Buševca, najviše čudi da je najebao na mjestu koje je dobro poznavao, ili je trebao poznavati... Buševec ima zajebanu glavnu cestu - to je poznata činjenica masama bajkera koji su ikada koristili tu staru sisačku cestu, pa tako i meni
Reci u mom selu, kaj kompliciraš :mrgreen:

RIP
 
Mene nije nikad vuklo potegnut kroz buševec.
Idealna relacija za murju.
Mada je tamo nikad nisam vidio.
Počivao u miru.
 
Reci u mom selu, kaj kompliciraš :mrgreen:

RIP

Na tvoju žalost, moje selo je 50+ km daleko... i jednako poznajem sva sela, i prije i poslije Buševca, na putu do Kostajnice i dalje prema Dubici... tak da ne bi išel svako selo proglašavati mojim...

@Sredju - glede murje tamo si vrlo često miran jer dođu jednom u pola godine, ako i tada, ispada da im je neposredna blizina Gorice puno interesantnija u smislu da čim moraju otići više od kilometar-dva od baze, ne idu... zato je opasnije čim prođeš Ogulinec i uđeš u Sisačko-moslavačku županiju, njihovim murjacima se nekako baš da ići daleko od baze i vole hapati odmah nakon ulaska u njihovu zonu, još dosta prije Lekenika, a kamoli Siska i sela prije njega...
 
jebate kaj lupećete

u buševcu je iz gorice prema ogulincu blagi ljevi zavoj i možeš ga realno proć s 300 na sat al na tom potezu koji je omeđem kućama je deset prilaza sa sporednih cesata i tu te nikad niko ne jebe pol posto šta si na glavnoj cesti neg svi izlaze ko da se voze po svojoj njivi i jedini način da ostaneš živ je da se voziš ko curica il viliđ koji ide na kestene u kostajnicu

to zakaj se on zabio u ćupriju nikad niko neće objasnit, nikad

source: živim u gorici i tom cestom sam prošo tisuću puta u oba smjera
 
  • Like
Reactions: Pletikosa34
Nitko njega nije smetao izlaskom iz dvorišta u 01.00 u noći... tamo se po tim kanalima sa strane izokretalo auta i auta, i najebalo motora i motora... i za prolaz sa 300, baš bih volio vidjeti i duplo manje, bilo bi i tada materijala za RIP rubriku...
 
Nitko njega nije smetao izlaskom iz dvorišta u 01.00 u noći... tamo se po tim kanalima sa strane izokretalo auta i auta, i najebalo motora i motora... i za prolaz sa 300, baš bih volio vidjeti i duplo manje, bilo bi i tada materijala za RIP rubriku...

to ti samo možeš nagađat da njega u 1 ujtro nije niko smetao iz dvorišta jer pored 10 sporednih cesata koje izlaze na sisačku imaš i 70 ćuprija koje izlaze iz dvorišta na istu tu sisačku

šta se tu desilo lokalnom čovjeku koji tu živi i prošao je tom cestom miljardu puta i pozna tu cestu bolje od svog šlajboka, mi možmo samo nagađat i usput čitat komentare na indexu 24časa i sličinm septičkim jamama dae otišo još jedan kršitelj zakona bogu hvala pođte u miru
 
Kažem, kad krenem od mosta doli
I dok ne uđem u malu goricu, ništa mi nije jasno i ne prelazim 60.
 
Čovjek je nastradao ,tužno je to.Za njegove bližnje još tužnije i gore.Što se desilo te noći ,to se nikad neće saznati.Svi koji smo na motorima smo u vrlo vrlo rizičnoj skupini ,to je valjda svima jasno .,ili nije ? Ja ne znam više .Jel dovoljno reći požuri polako.,ili nije?
Nek mu je tamo na onom svijetu Božji mir,a među nama koji ovo pišemo ili čitamo je onaj slijedeći kojem se može dogoditi isto to.😎
 
  • Like
Reactions: t0malito
Zena,dvoje djece...rip


Nedavno bio kod njega nakon vise godina i kaze mi vidi kupio i ja motor stara ninja 7 reko Janko pusti to blesav si imas zenu djecu uvijek si jurio s autima drzi se toga motori subjako opasni...
 
Čekajte malo, riječ je o zavoju u mjestu gdje je ograničenje vjerojatno 50 km/h? Pa o čemu se tu priča, koliko brzo možeš proći zavoj i problem izlaženja vozila s kolnih prilaza? Što je s glavom?
Realno, ne vozim ni ja 50 km/h većinu vremena, ali ako si u mjestu valjda ti je poznato što sve možeš očekivati...
U ovakvim temama nije uopće mjesto gornjoj raspravi. Treba reći "Počivao u miru!" ili produžiti dalje, a za raspravu koliko brzo proći zavoj u nekom mjestu otvoriti novu temu, ako je o takvoj gluposti uopće potrebno raspravljati.
 
Upravo tako, taj zavoj je u samom centru mjesta, Trg seljačke sloge, a južnije počinje Sisačka ulica (logika, prema Sisku) i sjeverno Zagrebačka ulica (isto logika...)... kod tog zavoja je još dućan, vrtić, škola do četvrtog razreda, zebri par komada, kao i vatrogasni dom točno na tom mjestu kod zavoja... ograničenje 50 počinje kilometar prije na obje strane, i to nije bezveze... jednostavno, po meni, onaj osjećaj kada misliš da ti se nikaj ne može dogoditi jer si tu doma, tu sve znaš, prošao si tuda milijun puta i zato potcjenjuješ potrebu da svaki puta cestom prođeš kao da je prvi puta... taj osjećaj je najopasniji, zato po statistikama ljudi najviše i ginu u neposrednoj blizini svoje kuće, doma, dvorišta... šteta, PUMB.