Velika nagrada Grada KRIŽEVACA 22.06.2008.

piranello

New member
Kao što u naslovu piše.... dana 22.06.2008. godina na stazi "Gornji grad" vozit će se utrka za prvenstvo Hrvatske.
Trentno još nemam podataka o satnici i ostalim detaljima vezano za tijek događanja, ali imam jednu novost koju mislim da bi trebalo objavit....

...dakle ovako... u sve tri klase brzinaca koje se voze za prvenstvo Hrvatske, 125 SP, 600 SST, 1000 SST , najboljima će biti podjljene novčane nagrade koje su zasada osigurane u ovom iznosu, jer se radi na tome da se taj iznos uveća, no bilo kako bilo ovi iznosi će biti sigurno!!!

Klasa 125 SP

1. mjesto - 3.000,00 kn
2. mjesto - 2.000,00 kn
3. mjesto - 1.000,00 kn


Klasa 600 SST

1. mjesto - 3.000,00 kn
2. mjesto - 2.000,00 kn
3. mjesto - 1.000,00 kn


Klasa 1000 SST

1. mjesto - 3.000,00 kn
2. mjesto - 2.000,00 kn
3. mjesto - 1.000,00 kn

...uz novčane nagrade biti će i drugih nagrada u obliku raznih proizvoda sponzora!


Eto, malo motovacije svim natjecateljima, da što bolje pripreme sebe i svoje motore i da dođu u Križevce!  (y)
 
Kolko sam upoznat sa svime, još se intenzivno radi na prikupljanju sredstava da te nagrade budu još izdašnije, ali ovi iznosi su zagarantirani! (y)
 
jebote, da se i ja prijavim.... ova nagrada za prvo mjesto bi mi taman riješila nešto nove opreme...  8)
 
ono u sredini je trebalo bit 600, pretpostavljam  :wink:
 
supertomo said:
jel se moze sa superdukom vozit klasa superstock 1000 ???

Superduke nije na popisu homologiranih motocikla za klasu stock 1000.

Ako hoces bude ti Kreso izvadio popis motora sa kojima se moze voziti u prvenstvu prema pravilniku FIM-e.
 
Saša 69 said:
Superduke nije na popisu homologiranih motocikla za klasu stock 1000.

Ako hoces bude ti Kreso izvadio popis motora sa kojima se moze voziti u prvenstvu prema pravilniku FIM-e.
ma ovo je bilo cisto informativno jer sam vec par osoba pitao pa nisu znali odgovor ... (y)
a i nemam drugu pilu od 1000 ccm 
thanx
 
Shokrefumi said:
tomo, zamaskirat cemo ga u RC8, sta znaju ovi na tehnickom :mrgreen:
samo ti dodi :D

Ne kužim , pa za koji tim ti igraš ... Sale se bori za prvenstvo , Kemo na domačem terenu ima protekcije , skrivene pomagače i još mnogo jataka , isto u borbi za prvenstvo i nema ga se šanse dobit , ak Tomo vozi ko Gajić (aproksimativno) , onda s tim zamaskiranim rc 8 Saši bodove skida ... strašno Šokre Šokre  :shock: :shock: :shock: :?   



:LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus:
 
stojednaseljačina said:
Ne kužim , pa za koji tim ti igraš ... Sale se bori za prvenstvo , Kemo na domačem terenu ima protekcije , skrivene pomagače i još mnogo jataka , isto u borbi za prvenstvo i nema ga se šanse dobit , ak Tomo vozi ko Gajić (aproksimativno) , onda s tim zamaskiranim rc 8 Saši bodove skida ... strašno Šokre Šokre  :shock: :shock: :shock: :?   



:LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus:

paso bi meni u Krizevcima i Tomo i Gajic  :mrgreen:
... a i ti jel se tak i onak samo valjas  :mrgreen:
 
Ovo sa nagradama je stvarno za pohvalu  (y) Ovakav nacin nagradivanja bi trebao privuci veci broj vozaca u PH, a samim tim i podici kvalitetu prvenstva.
Mislim da bi sve trke u PH trebale biti nagradivane barem 2x gore navedenim iznosima, tako da decki iz PH vrate barem dio ulozenih sredstava. Isto bi bilo lijepo da se nagraduju vozaci do 10 mjesta.
 
stojednaseljačina said:
Ne kužim , pa za koji tim ti igraš ... Sale se bori za prvenstvo , Kemo na domačem terenu ima protekcije , skrivene pomagače i još mnogo jataka , isto u borbi za prvenstvo i nema ga se šanse dobit , ak Tomo vozi ko Gajić (aproksimativno) , onda s tim zamaskiranim rc 8 Saši bodove skida ... strašno Šokre Šokre  :shock: :shock: :shock: :?   



:LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus:
pa kad nema tebe, jer sam cuo da ti je zena uplatila more pa nemres vozit, moram za nekog drukat :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
pa kad nema tebe, jer sam cuo da ti je zena uplatila more pa nemres vozit, moram za nekog drukat :mrgreen:

E , da , samo mi je nakaj ženu sjebalo pa bi Križefci ipak bili u planu !!! :jesus: :jesus: 

Buš mi opet bila kišobranka ???    :jesus: :jesus:

i79399_p10101349vm.jpg


 
Saša 69 said:
paso bi meni u Krizevcima i Tomo i Gajic  :mrgreen:
... a i ti jel se tak i onak samo valjas  :mrgreen:

Jel bi ti trebali kakvi bodovi za suzuki RT ???  Obečal sam i ženi da se nebum valjal ... pa ono da imate jednog visokoplasiranog  :jesus: :jesus: :jesus:  .... ovi iz Lavado RT-a nisu baš pri lovi ... pa bi cjena za onaj rezervar kaj ti stoji doma  mogla bit povoljnija  :mrgreen: :mrgreen:
 
e, jel se plaća ulaz na ovaj susret .... RESPECT ...  (y)
 
strasilo said:
e, jel se plaća ulaz na ovaj susret .... RESPECT ...  (y)
...mislim da se plaća ali da nije obavezan, odnosno oduvijek je negdje oko 20 kuna i sav prihod ide u humanitarne svrhe! (y) (y) (y)

...prošle godine je dio išel za nabavu mamografa, a jedan dio za pomoć našem kolegi i mom prijatelju koji je prije nekoliko godina teško stradao u prometnoj nesreći na motoru i ostao nepokretan, a vozio je PH! (y)

...al dat ću si truda da to ispitam pa da imam točnu informaciju kako će to biti ove godine! :wink:
 
stojednaseljačina said:
E , da , samo mi je nakaj ženu sjebalo pa bi Križefci ipak bili u planu !!! :jesus: :jesus: 

Buš mi opet bila kišobranka ???    :jesus: :jesus:

i79399_p10101349vm.jpg
naravno da budem, ak budes vozil neku drugu klasu osim 1000 :jesus: :mrgreen: