velikogorička..jutros oko 8

mugen

New member
Vraćao sam se sa aerodroma..u pravcu Zagreba...saobraćajka.par automobila sa strane i motorista na asfaltu (nisao dobro vidio da li je motor ili skut ali uglavnom je bio žute boje,guzva bila)..motorista bez kacige u nekakvoj zelenoj tekstilnoj jaknici...ako netko zna više......
 
ja sam u to vreme išel na posel al jedina nesreća koju sam videl je bila kod Odre (nisam videl motor), prije mosta i kolona je bila od Zubaka u pravcu Zg. Di se ovo dogodilo?
 
ovo kaje darko napisao...

dečko iz sela do mog... nabio mu se volan u trbuh vele... nemam pojima jel grdo ful il samo selo kao obično pretjeruje... popodne idemo u draškovićevu vidit kaj mu je

motor je inače PT edition sa svim koferima =D i vlasnistvo piaggio centra tak da bu najebo i ak ne najebe fizički =P

on radi u piaggio servisu u zagrebu

Odaziva se na Hrga
 
nezgodno, pa ti vozaj "tuđe" i onda otplaćuj , ajde nek je on ok
 
jel se zna je li dečko živ?? mislim,scena je bila jeziva,on leži na asfaltu,onako bez kacige(istina bog,u bočnom položaju...mozda ga je murja ili netko stavio tako) tako da sam pomislio na najgore ..jbg..valjda nije...
 
Ernest_VG said:
ja sam u to vreme išel na posel al jedina nesreća koju sam videl je bila kod Odre (nisam videl motor), prije mosta i kolona je bila od Zubaka u pravcu Zg. Di se ovo dogodilo?
vidio sam i tu nesreću...ta je bila malo dalje..vjerovatno se je dečko probijao između automobila s motorom i netko ga je sjebao....
 
update...


pretical je kolonu... sa strane je stajal neki unić mutavi bez sva 4 bez ičega... neki bosanac... zabil se ovaj u njega full snagom otraga...izletios a skutera.. uletio kroz zadnju šajbu.. kak je kaciga bila NE VEZA ISPOD valda..mu ispala i sjebalo mu facu....

sad je na rebru na operaciji...  murjak je reko da je opasno po zivot jadi jadi jada... unutarnja krvarenja i to... sve najgore... a njima vjerujem isto ko i sledgu... uglavnom oko 8 ide seoska velikogorička delegacija gore da vidimo kaj mu je i di mu je


inače to je tu lokalni seoski fuš mehaničar...  tomosaki mešter glavni
 
Čuo sam da je i maloprije bilo isto na velikogoričkoj neko sranje s motorom, tu na čvoru Buzin. :misli:
 
black said:
ma koji je to meštar :misli:

dečec--- 18-19 godina...

fura ti se na poštarskom piaggiu žutoms a milion kofera gore ili na nergu bez plastika..naprijed ko far ima neki okrugli od tomosa lol... nemreš fulat...

zelena platnena kava jaknica...


hrga ga zovemo...
u vukovini je doma tam kod parkića...
 
rednyaW said:
.. kak je kaciga bila NE VEZA ISPOD valda..

To mi nikak nije jasno da ti nije teško det kacigu na glavu a onda si lijen i ne zakopčaš ju - isti q..c kao da ju i nisi stavio
 
opet malo zatoplilo i veš sranja ne veliko...

jučer u mom selu, kod merkatonea lik sa zelenom desetkom uletio kroz lesu specijalcima :LOL: veči je specijalac od njih jebo me pas, navodo preticao kolonu i neko mu izletio...kawa je totalka tak da nije bio baš spor lik nema ni ogrebotine...stajo tam...
 
e to ti je brzina, ali čemu služi možda da ju brže skine mislim na kacigu
 
Bump said:
opet malo zatoplilo i veš sranja ne veliko...

jučer u mom selu, kod merkatonea lik sa zelenom desetkom uletio kroz lesu specijalcima :LOL: veči je specijalac od njih jebo me pas, navodo preticao kolonu i neko mu izletio...kawa je totalka tak da nije bio baš spor lik nema ni ogrebotine...stajo tam...


ajd daj nabavi broj moba od lika koji je sjebo kavu...ak oće prodavat
 
bum probo al lik nije iz okolnih sela....al je destku odguro tam kod specijalaca, bum pito
 
mate said:
Čuo sam da je i maloprije bilo isto na velikogoričkoj neko sranje s motorom, tu na čvoru Buzin. :misli:

http://www.net.hr/crnakronika/page/2006/09/04/0386006.html

 
a u ku*ac, ma nek sve ide u racku pa da se desilo u selu pa da neko izleti i shvatio bi ali da se zaletiš u zaustavljeno vozilo na zaustavnoj traci :misli: :misli: nekužim :x