VENECIJA - PEKING (link)

U Savskoj sam do 20:00,a iza toga u RR-u,pa ak imaš cajta DOBRODOŠEL si! :cool:
 
dr.chala said:
Cigo,Ante i ostali "butt burneri" svaka Vama čast,ali moja žena nije luđa od mene,a između ostalog ja volim svoju guzicu!Nije isto napraviti za vikend 1600,pa nakon toga laditi jaja tjedan dana u dućanu na poslu i maznuti onoliku km u 25 dana!Ali svakog vesele druge stvari!Eto mene počeo makadam!Da ste vidli di smo Super Jura i ja jučer bili??? :shock: :cool:

I ja volim svoju guzicu i u principu mi ona nije prepreka u vožnji, kad ju nažuljam vozim na stojeći nekoliko km. Nadalje, vikend je petak popodne do nedjelja navečer, definitivno ne vidim da bih se nakon tih 1600 km morao hladiti tjedan dana :D Makadam je zakon za kondiciju, što ga više voziš to bolje. Ako ti hoćeš preći rečeno u 5 dana, tvoja stvar, ja namjeravam ipak malo duže putovati, cca. 12 dana :D
 
cigo said:
Nemrem vjerovati,pa kaj su neku nuklearku tam kraj Du napravili,a da ja ne znam!Pa to je onak u grubo cca 15-20 000 km!I sve to u 25 dana.Pa od čega ste vi napravljeni!lele :shock:

Je Chala, To je napravio 'Stole Free Rider', sa wild starom 1600, ovo ljeto. U trajanju od cca. tako nesto - mjesec dana. Molio bih Ivancevica iz MK Dvije Rote ako ovo procita da se javi i potvrdi informaciju; potvrdi i/ili ispravi navedeno!
...

Stole Free Rider je napravio krug od 6500km za 10 dana po Europi, znam iz prve ruke jer sam tih dana bio u Dubrovniku pa smo se mimoišli.
 
Adventurer said:
cigo said:
Nemrem vjerovati,pa kaj su neku nuklearku tam kraj Du napravili,a da ja ne znam!Pa to je onak u grubo cca 15-20 000 km!I sve to u 25 dana.Pa od čega ste vi napravljeni!lele :shock:

Je Chala, To je napravio 'Stole Free Rider', sa wild starom 1600, ovo ljeto. U trajanju od cca. tako nesto - mjesec dana. Molio bih Ivancevica iz MK Dvije Rote ako ovo procita da se javi i potvrdi informaciju; potvrdi i/ili ispravi navedeno!
...

Stole Free Rider je napravio krug od 6500km za 10 dana po Europi, znam iz prve ruke jer sam tih dana bio u Dubrovniku pa smo se mimoišli.

Kažem ti ja Cigo,nuklearka! :mrgreen: Nos bu ti narasel ko Pinokiju! :mrgreen:
 
Ovo ljeto sam napravio 4.000 km po Alpama u 6 dana (pisao sam o tome na ovom forumu). Iz mog iskustva idealan dan na putu (višednevnom) je oko 500 km. Volim tu i tamo stati i nešto uslikati, ali ipak se trudim držati tempo od 400 - 600 km. po danu. Obično zadnji dan "zdrobim" 900 - 1000 km po autoputu, jer znam da se onda mogu "liječiti" par dana. :mrgreen:
 
Pudla said:
Ovo ljeto sam napravio 4.000 km po Alpama u 6 dana (pisao sam o tome na ovom forumu). Iz mog iskustva idealan dan na putu (višednevnom) je oko 500 km. Volim tu i tamo stati i nešto uslikati, ali ipak se trudim držati tempo od 400 - 600 km. po danu. Obično zadnji dan "zdrobim" 900 - 1000 km po autoputu, jer znam da se onda mogu "liječiti" par dana. :mrgreen:

Your being lazy drives me crazy ! :shock:
 
600 Km dnevno je skroz uredno. Nakon tih 600 Km, čim se sparkiram i raspakiram odem po zasluženu pivu. Zadnji dan putovanja volim krenuti najranije ujutro (do 9) i doć doma šta prije (obično nedjelja popodne) odmoriti se i naspavati.
Jednom kad mi se žurilo sam opalio 600 Km (Brno-Prag-Minhen) sa zaustavljanjima za samo 4h30
 
Nike said:
600 Km dnevno je skroz uredno. Nakon tih 600 Km, čim se sparkiram i raspakiram odem po zasluženu pivu. Zadnji dan putovanja volim krenuti najranije ujutro (do 9) i doć doma šta prije (obično nedjelja popodne) odmoriti se i naspavati.
Jednom kad mi se žurilo sam opalio 600 Km (Brno-Prag-Minhen) sa zaustavljanjima za samo 4h30

Daj Nike ne gnoji. To je prosjek od 133km/h sa stajanjima.
Ako se računaju tankiranja i ostalo znači da si skutera ganjal preko 200km/h :blahblah: :wc: :misli: :misli: :misli:
 
Adventurer said:
Nike said:
600 Km dnevno je skroz uredno. Nakon tih 600 Km, čim se sparkiram i raspakiram odem po zasluženu pivu. Zadnji dan putovanja volim krenuti najranije ujutro (do 9) i doć doma šta prije (obično nedjelja popodne) odmoriti se i naspavati.
Jednom kad mi se žurilo sam opalio 600 Km (Brno-Prag-Minhen) sa zaustavljanjima za samo 4h30

Daj Nike ne gnoji. To je prosjek od 133km/h sa stajanjima.
Ako se računaju tankiranja i ostalo znači da si skutera ganjal preko 200km/h :blahblah: :wc: :misli: :misli: :misli:
Držao sam ga 160 cijelo vrijeme na autoputu, pa ti vjeruj ili ne, tvoj problem, a ne moj. Ulio sam gorivo nakon 200KM u Pragu i iza Rozvadova, ostatak puta sam sjedio u fotelji i slušao mp3 samo gas... 8)
 
TO DR.CHALA: 6500km u 10 dana! To je pre-dobar rezultat! Doduse dok do mene u zagreb dodju price iz juzne mi domovine, pomnoze se, ali ovo je jos bolje. ... A sto vise Linze nema na forumu, jel bannan ili negdje :blahblah: :piva: :flamed: :blahblah: pa opet :piva: :blahblah: ... Sad kad ovo procita krenut ce :2up: :2up: i kaaaje rome, bum te :boss: :chainsaw:
... Hajmo svi skupa se uhvatimo za ruke i pozovimo Darka. Darkooo :mrgreen:
 
Fakat uzalud :mrgreen:

Neki dan je išel do Novog i natrag i zaspal ko bebica

A njoj se mazi..... :mrgreen:




srki
AAAAAAAAAAAAAAAA
 
Kad ti grobar preko riti,
zadnju grudu zemlje hiti,
vise nebus pil alkohol.
Hej haj :mrgreen:
 
Linza postjes obiteljski covjek, hoces ti moc pit i vozit vise uopce?!?!? :shock:
 
Rome moj, ti znas da sam se ja tebi uvijek divio.


Ha jesam frajerski odgovorio?