Verona MOTOR BIKE EXPO 2024 19-21 siječanj.

toma

Member
Dali netko na Zagrebačkom području ( ili na prolasku kroz Zagreb ) organizira jednodnevni izlet na ovogodišnji
EXPO u Veronu ?
 
E jbg, ja da sam doma isao bih sigurno bar na nocenje ili dva, kao inace. AL na zalost nisam tu...
 
Pogledao , muka mi od prelistavanja hrpe postova , dva upita za imot bez odgovora , nemam volje dalje listat.
Tolika Zagrebačka sa okolicom moto scena , a niti jedna Turistička agencija ne vidi zaradu u organizaciji jednodnevnog odlaska na EXPO, ili IMOT nemogu vjerovat.
Istriani su poduzetniji , mislm da dvije agencije organiziraju , ponavljam ,nemogu vjerovat.
 
Pogledao , muka mi od prelistavanja hrpe postova , dva upita za imot bez odgovora , nemam volje dalje listat.
Tolika Zagrebačka sa okolicom moto scena , a niti jedna Turistička agencija ne vidi zaradu u organizaciji jednodnevnog odlaska na EXPO, ili IMOT nemogu vjerovat.
Istriani su poduzetniji , mislm da dvije agencije organiziraju , ponavljam ,nemogu vjerovat.
Nevjerni Toma.😄
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Pogledao , muka mi od prelistavanja hrpe postova , dva upita za imot bez odgovora , nemam volje dalje listat.
Tolika Zagrebačka sa okolicom moto scena , a niti jedna Turistička agencija ne vidi zaradu u organizaciji jednodnevnog odlaska na EXPO, ili IMOT nemogu vjerovat.
Istriani su poduzetniji , mislm da dvije agencije organiziraju , ponavljam ,nemogu vjerovat.
Zasto,tramakanje busom,to je za osnovnoškolce,idemo ko i svake godine,sa zenama,autima,hotel,lokanje i žderanje po veroni i oko jezera😉
 
Evo neki odustali (srećom :)) iz Broda pa nas je Dodo ubacio , velika mu hvala.
Nismo bili tri godine pa smo još više uživali . Nisu izlagali Honda, KTM, DUCATI i CF MOTO (na EICMU su bili) , BMW nije imao F 900 GS ,(to nas je malo razočaralo)
ali svejedno je bilo odlično, i da bila je ogromna gužva koja nam nije smetala. Da je bilo mjesta još bi četiri prijatelja išla sa nama.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nisu baš reprezentativne sam smo žena i ja ,
osim par samostalnih , simpatičnih HOT ROADOVA koji baš i nisu za moto teme 😉
 
Mi bili u petak, nije bila pretjerana gužva.
Nije bilo KTMa,Honde,Dukca..Kawasaki isto bez ZH2, H2sx.. mislim da če mo morat prebacit se na koji drugi sajam..k.....na😂
 
  • Like
Reactions: diesel power
😶
 

Attachments

  • 20240120_143503.jpg
    20240120_143503.jpg
    4.8 MB · Views: 0