vespa-problem s žmigavcem

@nte

New member
prednji lijevi ne radi, nije u pitanju ni žaruljica ni kontakt...a iz principa neću otić u neki servis jer će me ogulit za par-sto kuna. ak se neko iz Zg-a bavi sa ovakvim stvarima, bio bih mu zahvalan da mi se javi.
 
Pa žica vodi do prekidača i od prekidača do zelenog automata žmigavca, pa vidi gdje je prekid
 
Evo imao i ja problem s tim danas upalim žmigavac i radi samo zadnji a prednji ne i pogledam žarulju sve ok i reko skinem tamo šalter i vidim jedna žica odspojena naslonim je i radi, sutra idem do frenda da baci gore malo tinola i zalemi!! Pa probaj i ti!
 
Zna se odspojit zica sa prekidaca zmigavaca, izvuci ga van i pogledaj dal je otkacena koja
 
Jankinjo said:
Evo imao i ja problem s tim danas upalim žmigavac i radi samo zadnji a prednji ne i pogledam žarulju sve ok i reko skinem tamo šalter i vidim jedna žica odspojena naslonim je i radi, sutra idem do frenda da baci gore malo tinola i zalemi!! Pa probaj i ti!

viš vraga, imali smo identičan kvar. odspojila se žica na šalteru, malo tinola, lemilica i problem riješen u cca. 3 minute.
 
@nte said:
viš vraga, imali smo identičan kvar. odspojila se žica na šalteru, malo tinola, lemilica i problem riješen u cca. 3 minute.

Si našao kvar?