VICEVI I ZAHEBANCIJA

IMG-20230716-WA0000.jpg
 
Sjecam se da sam ju vidio u Almodovarovom filmu i slicno sam reagirao. Onda je opet negdje glumila pa sam isao malo guglati i skuzio da je to poznata glumica ali i model. Prvo mi je bio šok ali ima ljudi koji su po opce prihvacenim kriterijima ruzni medutim imaju nesto zanimljivo... iako mozda samo kameri.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Jel vi fakat hocete rec da bi ovo izbacili iz kreveta? Ako da, onda imate fakat kriterije koji su elitisticki :mrgreen: Skarnicl sam vec naveo jer faca je neprobavljiva, barem meni :D



1689848483419.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mocippaldi
I mene je prije jedno 10-15 godina pribilo ko pičku... ja se ponada bit ono đigimigi, fokikoki...kad kurčina... lakat u kičmu čim san lega, kolinu u lopaticu ajme...ubilo boga u meni... otada nikad više...u dekatlona uzeja oni mali ručni vibracijski masažer za 10 eura i ženi dam da malo drmuska.... mršupičkumaterinu....
Da nisu tebe iz Atj lučko dohvatili ? 😁
 
ma e da jesu... nego ka prijatelj otvorija neki salon za masažu i da mi gratis termin... pita me oću medicinsku ili relax, meni se taj relax parija previše gay za mene ljudinu o 100 kila i rameniman od metra ipo... i ja ka daj medicinsku... ma ATJ bi imali više obzira prema meni majkemi...

otada nikad više, a od nedavno:
 
  • Like
Reactions: Dene