VICEVI I ZAHEBANCIJA

Teta u vrtiću pomaže djetetu koje je pitalo za pomoć, da obuje čizme. Kad su obje čizme bile navučene na jedvite jade, teta je bila sva u znoju. Skoro se onesvjestila, kad mali reče:- "Teto, čizme su na pogrešnim nogama"I stvarno, bilo je tako. Nije bilo lako ni skinuti čizme, a kamoli ponovno ih navući. I, na kraju su bile čizme svaka na pravoj nozi.Dječak tada reče:- "To nisu moje čizme".- "Zašto to nisi prije rekao?".I uz napor mu ponovno izuje čizme. Tada dijete nastavi:- "Čizme su od mog brata. Mama ih je meni dala."Teta nije znala da li da plače ili se smije... Nakon novog navlačenja čizme su ponovno bile na nogama. Ona tada upita:- "A gdje su ti rukavice?"Dječak odgovori:- "Pa, u čizmama su.."
 
Screenshot_20240107-113454.png
 
Teta u vrtiću pomaže djetetu koje je pitalo za pomoć, da obuje čizme.
Ide Mujo ulicom i šeta sa dva psa. Ugleda ga Haso te mu pride i pita ga:- A' majket' ljepi' pasa, baš imaju finu dlaku, jel ih cesto cešljaš ?- Ma cešljam samo ovog lijevog.- A desnog ?- I njega isto cešljam.- Aha, dobro, a vidim da su ljepo gradeni, sigurno treniraš s njima, aaa ?- Treniram ovog lijevog.- A desnog ?- I njega isto treniram.Haso popizdi:- Šta me jebeš koji qr@c, znamo se sto godina, a ti me zajebavaš, zašto odma' ne kažeš obadva, a ne lijevi pa desni jebote !- Ma izvini jarane, to je zato što je ovaj lijevi pas moj !- A desni ?- I on isto