Viktor Moto Sport

vaad

Guest
Kakva su Vam iskustva sa tim servisom ?Cijena mi nije bitna ali odnos prema poslu jest ?
 
Ako ti cijena nije bitna, možete biti najbolji prijatelji. :mrgreen: Zekam se, zna on popravit poneku sitnicu. :jesus:
 
Odnos prema poslu je fantastičan, a cijene samo za financijsku elitu! Cijena redovnog servisa je jednaka polovici cijene novog vozila! Originalne rezervne djelove plaćaš bianco narudžbenicom, a pri naručivanju na servis potrebna je hipoteka na nekretnini vrijednosti ne manje od 1 mil €. Naravno, ne možeš samo doći, potrebna je preporuka, odnosno jamac te ispitivanje boniteta!

Bit ćeš zadovoljan!

(y)
 
nah.... garage arts je daleko bolja alternativa.... tj oni nisu alternativa... jednostavno su vrh i bok =P
 
makazica said:
Bit ćeš zadovoljan!

(y)
... valjda :?
rednyaW said:
nah.... garage arts je daleko bolja alternativa.... tj oni nisu alternativa... jednostavno su vrh i bok =P
Treba mi ovlašteni serviser za KTM a tu bih mogao servisirati i hondu. Sekol jest skup ali o tom čovjeku imam samo riječi hvale tako da sam se ja naučio na skupu i vrhunsku uslugu... a opet, ne želim ni kvalitetnog servisera promijeniti olako, posebice jer se ni malo ne razumijem u motore.
Taj gospodin Viktor, vlasnik servisa sam radi ili ima majstore ?
 
gospon Viktor ti je Viktor Bolsec.. Proguglaj malo o njemu i vidjet ces da podosta zna :grin:. Osobno iskustvo mi je vrhunsko; vrlo drag, profesionalan i slaze sve od igle do lokomotive!
 
GARAGE ARTS  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)
 
Prije par godina kupio sam novi skuter 125ccm kod njega to jeste kod njegove žene, nakon par mjeseci motor od skutera je zaribao, nije njegova krivnja nego skuter je bio sranje (krivica proizvođača) .Pošto je skuter bio pod garancijom promjenili su motor i to je to.
Mislim da mu mama prima motore na servis (chek in).
Koliko sam ja skužio dvojca rade u servisu.
Cijena servisa je isto ok, nisu skupi.
Svi su ljubazni i sve je ok i nemogu ništa loše reči samo pohvale.
- ali ima par stvari koje meni osobno smetaju kod Viktora?
1. nitko se ozbiljno ne pozabavi saslušanju problema (kažeš šta je motoru i to je to) zapišu to na komad papira i tako ode u servis.
- kad je motor gotov, nazovu te (relativno su brzi) dođeš po konja, platiš i to je to.
- niko si neda vremena da ti objasni u čemu je bio problem
- ne upozorete šta bi morao mjenjati na sljedečem servisu
Jednostavno im nedostaje komunikacija između klijenta i servisa.(to meni smeta, ne znaći da i vama to smeta.)
Upravo sam na mukama da nađem dobar BMW servis koi ima komunikaciju i ljubaznost sa klijentima.Tomić mi nije rješenje: prenapuhani, preskupi, daljina od klijenta itd..itd...
 
Ja bio danas u ducanu kod njega uzet sprej za lanac, malo smo i popricali, full ljubazni bili, sto se mene tice sve 5.  (y) Za servis nemam pojma  :misli:
 
rodorodo said:
Upravo sam na mukama da nađem dobar BMW servis koi ima komunikaciju i ljubaznost sa klijentima.Tomić mi nije rješenje: prenapuhani, preskupi, daljina od klijenta itd..itd...

Javi ako nađeš  :wink:
 
ja i viki smo se razisli ali vise privatno. servisi su mu na mjestu, radi odgovorno, svima. gledo sam dok je druge motore slagao pa znam ne pricam samo za sebe. cijene su mu standardne, a neke stvari na motoru, npr ovjes, niko ne moze sloziti ko on. a kad smo kod tog, raspitajte se i ko ima vakume i sve ostalo potrebno za slaganje ovjesa osim njega...
nema tu mudrosti... dodi, plati, idi
 
Evo da i ja ubacim 2kn.

Ja moram priznat da baš i nisam bio zadovoljan. Cijene za neke banalne stvari(odnosno kolko im radnih sati treba za napravit servis)su abnormalne.
Druga stvar što su mi servis napravili traljavo. Nisu podmazali lanac, sve "kozmetičke" popravke koje sam naručio su napravili polovno.
Kod zaprimanja motora napišu ofrlje šta bi ja sve htio, te se onda nitko ne javi danima sa informacijama nego ja njih moram zvat i podsjećat, pol toga ne naprave itd.
Račun će poslat poštom, a meni nikad ništa stiglo....

Na kraju mi ne bi niti bio problem tolko platit, da naprave sve kak spada.
 
  • Like
Reactions: thommy
ja sam kod njega kupio semeringe za ohlins vilice i čovjek si je dao pola sata truda da mi objasni svaki detalj da ne sjebem, i reko da mi on sa materijalom to napravi za 500kn, što je jeftino ali sam si ipak sam napravio kad je već objasnio sve cake
 
sad sam bio u viktor moto sportu, kaze prodavac da uskoro postaju i ovlasteni servis za kawasaki (meni to nije nesto bitno, ali netko treba ovlasteni servis radi papira i garancije)
 
skup servis bar sto se tice skutera. I da ako trazis da ti zamjene kao recimo meni km sat daju ti polovni stari koji radi...a da unaprijed nisu provjerili dal je u njemu ili nekom kontaktu greska, da bi se na kraju ispostavilo da je problem u ovom drugom....skuter je kinez al na meni su fušali, a kod njih sam i kupio skuter od 125 :palacdolje:
 
preporucio bih vam da ne idete nikada u ovaj servis. silom prilika sam ih posjetio vec dosta puta, i svaki put krajnje nezadovoljan:

- kod monitranja prednje maske izgreban okvir sata
- vise puta se vracam radi istog popravka, svaki put tvrde da je drugi uzrok i naplacuju, tek u kms-u je problem rijesen i postojao je SAMO JEDAN uzrok
- zadnji put kada sam im ostavio motor me zovu, navodno nemam skoro nista ulja i predlazu da promijene to (iako je motor bio tamo vezano uz nesto sasvim drugo, ne redovni servis), srecom odbio sam. kada sam kod kuce pogledao, ulja ima skoro do vrha, samo na zalost njihov serviser ne zna da se ulje ne gleda kada je motor na nogaru (valjad onda svima uvijek promijene ulje)
- sve skupa posao uvijek odradjen preko kurca, jedini plus je viktorova mama koja je dosta susretljiva i ljubazna, sve ostalo  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
  • Like
Reactions: thommy