vilice xl

nikolagsxr1000

New member
Radim preradu honde xl 500r 83g trebao bi ispasti neki super moto pa me zanima koje vilice pasu gore moraju imati disk znaci od kojih motora.Da  znam kaj trebam iskati  :misli:
 
Ak se baš ne kužiš, onda ti je možda bolje da ne radiš to sam, jer ak radiš SM preradu, trebaš pogledat i dal ćeš moč ugurat zadnji kotač, a prednju vilicu uzmi sa kotačem i čeljustima pa samo promjeni obruč.Probaj nać od xl600, xt600 ili klr650
 
Fala majstore sad bar znam od  cega pase ima jos ko kakvu ideju nije da se bas ne kuzim ali neznam bas to koji djelovi pasu na koje motore.Mislim ak se kombinira honda yamaha i takve stvari.
 
Dajte jos nesto ak ima ko kakvu ideju i to kaj bi bilo dobro napravit, nebu to nekaj pretjerano nesto osrednje ne prevelika ulaganj.Plastike sam nabavil kompletne od ktm nekog novog neznam tocno sxf ili tak nasto .
 
nikolagsxr1000 said:
On je o odlicnom stanju nema ni jednu crticu,ali mi se ne svida pa neke promjene mora dozivit.

Šteta,ljepo je vidjet takve motore u originalu!
 
Ja predlažem staviti 2 topa iza, svaki sa svoje strane.... 
to sam ja htio na svoju tenerku...      dobro izgleda, digne općenito cijeli dojam motora  (y)

mislim da imaš tu na forumu već podosta o takvim preradama raznih starijih enduro motora u nešto novije, modernije...


sretno...
 
kupi u mene od 636 usd i pukni ih gori  :)
http://oglasnik.motori.hr/foto/60161.jpg
 
Sad neznam dal bi pasale,zato se raspitujem a drugo onda mi opet fali kociona celjust kotac ruka aj bi da je to sve u kompletu.