VIRUS-TROJANAC

Status
Not open for further replies.

TZOX

Member
Vidim da je postojala tema, ali je zakljucana. Meni je uspio zaobic NOD32 i prouzrocio mi je velike probleme na kompjuteru. Sad pisem s Iphonea jer jedino tako i mogu. Kad ce se rijesit problem??
 
po IP adresi s koje si "gutnuo" virus (lijepo ti NOD pokazuje 64.247.190.94) vidi se da nema nikakve veze s forumom već je to domena stranice:
Code:
myrandom-articles.com
 
Ta stranica je "odlagalište" članaka s kojima se pune stranice preko raznih servisa.  (y)

Teško da bi tu nekom palo na pamet staviti što zločudno.  :mrgreen:
 
DADO+ said:
... da netipkam  :mrgreen:

e sad stvarno nemam poima  :misli: meni se nije dao logirati na pojedine stranice ali je otvarao sve... izgleda da se je proširio di ne treba... pokušaj u safe modu to odstraniti jer sranje mutira, kad je krenulo kod mene sa šranjem ja odmah zval svog IE-a i veli traŽi ručni i dao mi ta dva site-a i skinuo, defragmentirao, još jednom prešao sa SuperaAntispyver i AVG-om i dela...
 
tony-Vt said:
e sad stvarno nemam poima  :misli: meni se nije dao logirati na pojedine stranice ali je otvarao sve... izgleda da se je proširio di ne treba... pokušaj u safe modu to odstraniti jer sranje mutira, kad je krenulo kod mene sa šranjem ja odmah zval svog IE-a i veli traŽi ručni i dao mi ta dva site-a i skinuo, defragmentirao, još jednom prešao sa SuperaAntispyver i AVG-om i dela...

... nema ovo veze s tim ;) , sigurno

  - nije do mene (y)
 
sad zval pajdaša i poslal mu sliku kaj si snimil ekran, veli da je do nihovog servera a da to nema veze sa virusima ili nekom zasičenošću prostora... no da treba komp oćistiti s vremena na vreme veli da bi bilo dobro, samo da budeš ziher...  (y)
 
tony-Vt said:
sad zval pajdaša i poslal mu sliku kaj si snimil ekran, veli da je do nihovog servera a da to nema veze sa virusima ili nekom zasičenošću prostora... no da treba komp oćistiti s vremena na vreme veli da bi bilo dobro, samo da budeš ziher...  (y)

- znam  (y)


nisam htio otvarati novu temu  ;)
 
Dal samo meni nema smajlića u ponudi (smajlićkojisečeškapoglavi)
 
alt+F13
 
Status
Not open for further replies.