Visak ljepila na OEM tank gripovima XSR900

Outlaw

Active member
Uzeo novi xsr900 i dodatno tank pad i gripove. U ducanu ih naljepili kao sto se vidi na slikama šŸ˜¬

Pun kurac ljepila po svim rubovima vani, ocajno izgleda, uzivo gore nego na slikama.

Ima netko savjet kako najbezbolnije taj visak maknut, a da ne sjebem lak i ne zapocnem odljepljivanje gripova?
 

Attachments

  • IMG_4279.jpeg
    IMG_4279.jpeg
    1.2 MB · Views: 0
  • IMG_4280.jpeg
    IMG_4280.jpeg
    1.3 MB · Views: 0
  • IMG_4278.jpeg
    IMG_4278.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
Zasto bi ti to radio??? Odvezi im motor tamo i odi na kavu

Rekli su da je ā€œto tak jer se ljepilo grije fenomā€. Komedijaā€¦Nisu mi blizu, nemam vremena ni volje da mi jos fusare nes po tome. Budem sam to nekak ocistio, u najgorem slucaju odljepio i naljepio sve opet.
 
  • Haha
Reactions: gvo
Uzmi medicinski benzin pa krpicom trljaj te rubove, je zajebancija ali budi uporan.šŸ¤”
 
  • Like
Reactions: Outlaw
šŸ¤” probuÅ”i ampulu za dodavanje zraka kod probuÅ”ene gume i piči okolo po tom viÅ”ku,
nek' se smrzne, zatim zareži negdje odozdo s medicinskim skalpelom i skidaj u krug










nisam probao, ali pala mi ideja na pamet šŸ˜
možda i nije to dobro, pa kasnije obriÅ”em ideju šŸ˜
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3 and Outlaw
BTW

tako ja kupio onu trakicu za felge i kažem im nek' zalijepešŸ˜Ž

gledaju oni bijelo u mene, šŸ˜³ Å”to, kako??

pa reko': nisam blesav to sam
raditi, pa ako syebem, skidati +
nova trakica šŸ˜± a ovako imam
koga zayebavati, ako nije 100% tip top šŸ˜
 
BTW

tako ja kupio onu trakicu za felge i kažem im nek' zalijepešŸ˜Ž

gledaju oni bijelo u mene, šŸ˜³ Å”to, kako??

pa reko': nisam blesav to sam
raditi, pa ako syebem, skidati +
nova trakica šŸ˜± a ovako imam
koga zayebavati, ako nije 100% tip top šŸ˜
Star covjek pa tako zajebavat druge šŸ¤£
 
Uzeo novi xsr900 i dodatno tank pad i gripove. U ducanu ih naljepili kao sto se vidi na slikama šŸ˜¬

Pun kurac ljepila po svim rubovima vani, ocajno izgleda, uzivo gore nego na slikama.

Ima netko savjet kako najbezbolnije taj visak maknut, a da ne sjebem lak i ne zapocnem odljepljivanje gripova?
A Ŕto fugly izgleda !
 
Ajde nazad u servis i neka ti to skinu, očiste rezervar i ispoliraju ga. Ako bude oŔtečenja traži novi rezervar. Crna boja je to, sve se vidi.
Kakvo grijanje fenom. Meni izgleda ko da su neko ljepilo mazali.
Da ja tako nekome na novi motor namažem, mislim da bi do Japana doŔlo..
 
Ajde nazad u servis i neka ti to skinu, očiste rezervar i ispoliraju ga. Ako bude oŔtečenja traži novi rezervar. Crna boja je to, sve se vidi.
Kakvo grijanje fenom. Meni izgleda ko da su neko ljepilo mazali.
Da ja tako nekome na novi motor namažem, mislim da bi do Japana doŔlo..
Nisu mazali ljepilo, vjerojatno su da bolje primi zagrijali fenom (ali su debelo pretjerali i mozda koristili industrijski fen za skidanje boje :D ) pa se tvornicko ljepilo sa gripova razvuklo. U najboljoj namjeri (da sto bolje drzi) su usrali i sefa i stanicu sto ih ne opravdava. Ako nista drugo, funkcionalno su gripovi sigurno OK, ali vizualno je katastrofa :mrgreen:

Nema tu pomoci, to treba skinut, ocisitit i stavit ponovo nove gripove. Cisto sumnjam da ce istu pogresku napravit dvaput, a opcija je i da vlasnik sam stavi gripove ako su vec toliko bitni da ih treba imat, ali bez grijanja ili samo malo fenom za kosu tek toliko da niej hladan materijal obzirom da je kalendarski zima :D . Ili ostavit ovako kako je.
 
Last edited:
Rekli su da je ā€œto tak jer se ljepilo grije fenomā€. Komedijaā€¦Nisu mi blizu, nemam vremena ni volje da mi jos fusare nes po tome. Budem sam to nekak ocistio, u najgorem slucaju odljepio i naljepio sve opet.
Ako se odlucis sam to rjesavat i progutat knedlu, zagrij fenom (onim za kosu, ne za skidanje boje) i odlijepi. Ostatak sa WD40 ukloni ako ostane. Kad ih skines, ne racunaj da ces ih vise stavit jer se nece drzat kako treba nego trebas ili nove, ili odustat od gripova.
 
  • Like
Reactions: Outlaw and roberto
šŸ¤” probuÅ”i ampulu za dodavanje zraka kod probuÅ”ene gume i piči okolo po tom viÅ”ku,
nek' se smrzne, zatim zareži negdje odozdo s medicinskim skalpelom i skidaj u krug
nisam probao, ali pala mi ideja na pamet šŸ˜
možda i nije to dobro, pa kasnije obriÅ”em ideju šŸ˜


BriŔi :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: DADO+
Ajde nazad u servis i neka ti to skinu, očiste rezervar i ispoliraju ga. Ako bude oŔtečenja traži novi rezervar. Crna boja je to, sve se vidi.
Kakvo grijanje fenom. Meni izgleda ko da su neko ljepilo mazali.
Da ja tako nekome na novi motor namažem, mislim da bi do Japana doŔlo..
šŸ˜ŽšŸ‘ to je to
i onda reci zaÅ”to su me uopće u
čudu pogledali za trakice šŸ˜

šŸ¤” kažem lijepo: nov motor,
nove čiste felge, slobodno naplatite to kao rad,
nemam ja živaca viÅ”e za takve igrice šŸ˜šŸ‘
 
možda nisam dobro napisao, pa
jedna napomena: ne radi se o
servisu gdje je BobšŸ‘

ali zaista: i proŔli motor (Kawa) kad sam uzeo, isto nov, stvarno
mi mrsko to sam raditi, a naručio OEM set i nek' ljudi rade,
Å”ta im fali zaraditi malo love šŸ˜

EDIT
ne znam, ali meni to potpuno logično: netko to hoće, a netko ne

isto kao kad naručiÅ” auto i onda suprotno; uopće ne želiÅ”
oznaku motora npr. nemaÅ” potrebu za dokazivanjem i sl. šŸ˜Ž
 
Last edited: