VJEKOSLAV MILOVUKOVIĆ - prevarant

Pero2

New member
...mamu mu jebem prevarantsku 400km sam prešao u jednom smjeru i 400 nazad da ne spominjem autoceste ,krčki most i trajekt koje sam platio da mi se lik nebi ni javio kad sam bio "kao" ispred njegove kuće u Oučanima..stavio sam u oglase,pazite se ljudi,..ja mu nisam ništa platio ,iako je to zahtjevao u više navrata..,a kako vidim neki su nasjeli..Samo se nadam da ću ga makar jednom u životu sresti na grobniku da mu lopovsku glavu razbijem..
 
Daj malo objasni o čemu se radi
 
pridružujem se oglasu ŠUPAK  20.10.2006.
OPREZ! Pozdrav kolegi koji je dao oglas za prevaranta imenom Vjekoslav iz Okučana koji traži kapare za motore i dijelove.
Broj mu je 099/688 92 55.
NEMOJTE NASJEDATI.Jer kad obijete kaparu neće vam se više javiti.
Ako ga netko vidi slobodno mu razbije p..... u ime svih! nema
fotografije
Lokacija: Pozdrav Bajkerima. FBC
Cijena:
Telefon: 099/ 688 92 55

veza na ŠUPAK  20.10.2006.
Pozivam sve bajkere da objavljuju broj telefona dotičnog Vjekoslava iz OKučana koji traži kapare od ljudi za nepostoječe djelove i motore te onda nestane.
broj mu je 099/688 9255
NE NASJEDAJTE! nema
fotografije
Lokacija: Pozdrav. FBC
Cijena:
Telefon: 099/688 9255

molba  20.10.2006.
molio bi da PLAVI VITEZOVI riješe te probleme sa vjekoslavom,koji zapravo živi u doljnjem miholjcu (br tel.031631850),adresa VUKOVARSKA 2..eto,ja sam malo istraživo pa ako netko ima volje i dovoljno je blizu neka da pozdravi nema
fotografije
Lokacija: okućani/doljni miholjac
Cijena: poštenje i čast
Telefon: 031631850

veza na ŠUPAK II  20.10.2006.
I mene je prije godinu dana VJEKOSLAV MILOVUKOVIĆ olakšao za par tisuća kn...
Priča mu je savršena, svaka mu čast, majstor za prijevare, dokazano po broju (oko 20) prijevara u policijskom kompjuteru.
Koliki bi bio broj da smo ga svi prijavili??!
Trebalo bi mu nešto organizirati...

opett vijeko :)  20.10.2006.
ja sam mu recimo za početak stavio desetak ljepih oglasića u burze..da obitelj milovuković pruža razne usluge gey orjentacije ..:)) pa nek ga zovu igrači ,,a nedo mu dragi bog da se pojavi na nekom od happeninga nekad.. nema
fotografije
Cijena:
Telefon: evo njegov 0996882955
 
pa jel itko tog čovjeka vidio?
nek se netko nađe,kao kupio bi neki dio odmah za keš pa nek onda bude veselo.
Po glavi stanovnika  :pandur: :nasilni: :box:
 
Dejv said:
pa jel itko tog čovjeka vidio?
nek se netko nađe,kao kupio bi neki dio odmah za keš pa nek onda bude veselo.
Po glavi stanovnika  :pandur: :nasilni: :box:

pa ja sam bio taj..kao kupio bi odmah za keš..krenuo na put ..čuli se putem ..i kad sam došao u njegov grad nije se javio više..majku mu..
 
PeroGsx-r said:
pa ja sam bio taj..kao kupio bi odmah za keš..krenuo na put ..čuli se putem ..i kad sam došao u njegov grad nije se javio više..majku mu..
On Ti je rekao da dođeš i to je napravio?  :palacdolje: pa šta mu nisi provalio vrata od kuće?
 
vekyzzr said:
Nazovi te ga recite da nosite dosta novaca (oko1-2 eur mozda se polakomi)

Smrade iskusnjaro prevarantska!  :palacdolje: IZ POSTA U POST SAM SEBE SVE VIŠE RAZOTKRIVAŠ!MA IMAT ĆE MURJA S TOBOM POSLA...




























...NAKON MENE , NARAVNO!  8)
 
mene je davno jednom kontaktirao zbog starog oglasa, kada sam tražio felge od cbr
Uglavno nazvao prastari oglas te ako sam još zainteresiran tj. još nisam uspio nabaviti da on ide u Italiju te ako hocu da ce mi nabaviti samo da moram pola iznosa kaparirati  

Tko zna koliko ljudi prevari i za male iznose jer dosadi ljudima tražiti po HR pa nek dones on

PS:
Pokušao mi je uvaliti i cijeli motor za 1500€ ali da on kao nema pare za to pa da mu kapariram 1000€ cisto da bude siguran da cu ga preuzesti kad ga donese
Sva sreca što nisam brzoplet i naivan
 
već sam ovo stavio na forum



PLAĆAM JANJETINU ONOME KO MI GA NAĐE da mu malo tepam

zajebo me prije nekoliko godina,ali takve NE zaboravljam



 
ova osobna iskaznica (original) je još uvijek kod mene



jooooooj kako bi ga volio mučit.....kako bi kanale kopo i zakopavo u nedogled........
 
jebote, rođen u PŽ ...  :misli: .. ali nije mi poznat...
 
ivach13 said:
ova osobna iskaznica (original) je još uvijek kod mene



jooooooj kako bi ga volio mučit.....kako bi kanale kopo i zakopavo u nedogled........

Nego..kak si ti nabavio njegovu osobnu? :shock:
 
bole said:
vjerovatno mu je dao u zalog za neki predujam  :misli:
ta slika na osobnoj me nevjerovatno podsjeća na tebe iz mladih dana..  :misli:
 
bole said:
vjerovatno mu je dao u zalog za neki predujam  :misli:

a vjerojatno ih ima više komada, pa ih dijeli uz predujmove. po meni to bi bilo skroz normalno u poslu kojim se bavi :mrgreen: