vlasnici beverly tourera/cruisera - održavanje siceva na skuteru

ghoost

New member
ajmo vlasnici navedenih beverlya sa bež sicevima-sjedalima,čime čistite/održavate sjedala??!!



_________
EDIT: Dopunjen naslov.
 
vrijede li icemu one sonaxove maramice za kožu?!viđam dosta takvih skutera kojima su sicevi izgubili boju-postali su nekako tamniji i pocrnili pa ne bih zelio da i moj bude takav....
 
ghoost said:
vrijede li icemu one sonaxove maramice za kožu?!viđam dosta takvih skutera kojima su sicevi izgubili boju-postali su nekako tamniji i pocrnili pa ne bih zelio da i moj bude takav....
Vrijede  (y) odlična stvar ...
 
iskreno prvi put cujen za ovo mazanje sica.
ako ga je kisa oprala samo obrisen rukon ili obicnon krpon (y)
 
2 puta godišnje hrapava spužvica i čarli, poslije isprati dobro i posušit, i to je to. Imam ga već 4 godine i stalno sjedim sa trapericama na sicu, i skoro je kao da je nov.
 
Sic nije od kože tako da je mazanje kremom nepotrebno i nema nikakvu svrhu... jedino čistiti krpicom i detrdžentom uz dobro ispiranje kasnije...
 
Još ga nisam prao  :mrgreen: al mislim da čarli i spužvica skidaju skoro zve  (y) Malo su pizdarija one pore
 
mirzolini said:
Sic nije od kože tako da je mazanje kremom nepotrebno i nema nikakvu svrhu... jedino čistiti krpicom i detrdžentom uz dobro ispiranje kasnije...

tak i ja, jednom godišnje i sic je uvjek ko novi