Vožnja na Badnjak

Evo danas sam iskoristio lijep i sunčan dan u Zagrebu i izveo svog kineza iz haustora (Geely 150) nakon duzeg vremena,skroz tamo negdje od 01.11. Upalio je nakon 3-4 kurblanja bez problema. Radi ko urica. Napravio sam cca 40 km po Zagrebu i vratio mi se osmijeh na lice :)))!
E sad nakon voznje dosao sam do slijedecih zakljucaka pa mi treba pomoć oko nabavke vjetrobrana. Naime zelio bih vjetrobran koji sam vidio na nekim skuterima koji ujedno stite i ruke. Ovaj moj je uzak i stiti solidno glavu,ali nemam nikakvu zastitu za ruke. Jel zna netko gdje ima takvih vjetrobrana za kupit?
Evo otpirilike ovako nesto
 
eto i ja na badnjak malo posau u djir
napravio 150km ;)

.

ovo je bilo najteze zaobici.

.

.

 
Dylan said:
alan ford eskort said:
Evo otprilike ovako nesto...

Vjerojatno bi ti odgovarao Givijev model koji sam imao na Dylanu.

Prodaje ga Top Moto, zastupnik Honde, Zagrebačka 180. Provjeri tamo poslije blagdana.

Izgleda ovako:
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=213

tnx
 
@fjaka- da je bar ovdje u zgu tak lijepo ko kod vas dole..vozio bi se cijeli dan


vidim da imate jebačke ceste, crni asfalt.. :cool:
 
Napravio i ja danas desetak kilometara po Novom Zagrebu...

Raja me gledala kao svjetsko čudo, a na facama su bile nepisane riječi "pa tko normalan se vozi s motorom na Badnjak, na temperaturi od 4 Celzijusa??"

Baš je bio gušt, a sa novom jaknom nisam ta 4 stupnja uopće osjetio...

Ionako ga vozim na redovni servis u utorak, pa da se malo "ufuram"...
 
ja se idem upravo sad vozit :mrgreen:
 
jesamja lud il se tu samo skuteraši hvale kak su se vozili? di su oni opasni teški hard core bikere?

u autu cajke slušaju =)
 
Tha Waynder said:
jesamja lud il se tu samo skuteraši hvale kak su se vozili? di su oni opasni teški hard core bikere?

u autu cajke slušaju =)

Znaš kak to ide...pravi muškarci se nikad ne hvale kak su, kad su i kaj su jebali...







nhf :mrgreen:
 
corky said:
ovo se netko našao prozvan :rofl: :mrgreen:

A sinoć smo se vidli...pa morao sam mu odgovorit jer ovi pravi okorjeli biker koji su se jučer vozili još spavaju...jučer su se ubijali pivama, salatom od hobotnice, a valjda su dočekali pršut i sir :mrgreen:
A ja siroček sam jučer moral delat...tak ti je to kad ti je šef boksač :mrgreen:
Al zato bum se danas vozil ak me mama pusti... :cry:
 
Bandit said:
Al zato bum se danas vozil ak me mama pusti... :cry:
Čija mama? :mrgreen:
 
corky said:
ja doša s curicom na posa ujutro me bude vratila kući :mrgreen: :mrgreen:


kad sam završija posa KiŠaaaaa smošila mi noge ,,,, smrza se,, ali je bija gušt na zaobilaznici puknit 110 ali po čošama i raskrižjima 20 a svi te nekako čudno gledaju
 
sven54 said:
@fjaka- da je bar ovdje u zgu tak lijepo ko kod vas dole..vozio bi se cijeli dan
idim da imate jebačke ceste, crni asfalt.. :cool:

e sada da te obradujem i odi lije kiša... tek će u novoj godini stati ;)

sto se tice asfalta svega par kilometara je bilo tog dobrog asfalta, na zalost...
 
e ebem vam badnjak ja na božić išao na bankomat po bon i nisam krenuo skoro iz dvorišta nakon 20metara naravno idem ja u zavoj a na gumama još bilo blata pa sa lijepo zastrugo cijeli zavoj