Vodobrusni???

ducati1000s

New member
Evo došlo vrijeme da sredim plastiku,ali me zanima jel bi to išlo sa vodobrusnim 1200 ili mora biti još finiji??
http://img211.imageshack.us/img211/9757/ivan007zl8.jpg
 
jeli to ona hrapava, gruba plastika ili glatka?
ako je glatka uzmi finiji vodobrusni a poslije poliraš.
 
posto je to mat mislim da ces sa smirglom napraviti jos gore nego kaj je :misli:
 
Da jel to samo Abs sirovi injekcijski presan? Tak mi se cini.. Jel to mat lakirano?

Ak je sirova plastika mos brusit al ce se kuzit jer ce ti bit gladak taj dio, a ak budes isao sa grubljim ostat ce tragovi brusnog papira... Izbrusi sve pa polakiraj...ili samo sve izbrusi...

E da ak je sirova plastika samo kupi crnilo za plastiku i nece ti se ovo vidjet, samo namazes...
 
Evo kupio sam danas vodobrusni 1500 i 2500 pa cu sutra probat.Sad me još zanima kak najlakše skinut naljepnicu
 
uzmes fen za kosu i malo je "podgrijes"...i ide dole....naravno...ako nisu pod lakom naljepnice... :mrgreen:
 
block said:
jeli to ona hrapava, gruba plastika ili glatka?
ako je glatka uzmi finiji vodobrusni a poslije poliraš.
mislim da je dublje izgrebano...
Tommee said:
Da jel to samo Abs sirovi injekcijski presan? Tak mi se cini.. Jel to mat lakirano?

Ak je sirova plastika mos brusit al ce se kuzit jer ce ti bit gladak taj dio, a ak budes isao sa grubljim ostat ce tragovi brusnog papira... Izbrusi sve pa polakiraj...ili samo sve izbrusi...

E da ak je sirova plastika samo kupi crnilo za plastiku i nece ti se ovo vidjet, samo namazes...
trkeljas  :mrgreen:
bmw m 5 said:
uzmes fen za kosu i malo je "podgrijes"...i ide dole....naravno...ako nisu pod lakom naljepnice... :mrgreen:
u potpunosti tocno!  (y)
1. ako noktom povuces preko ogrebotine (okomito) dali osjetis da zapinje? ako je odg. da - posjeti majstora,ako je odg. ne - kupi "restorer" za plasticne mase i trljaj(mozes i busilicom sa pamucnim krpama za poliranje da ne trljas rucno) (y)
 
Sve mi se čini da češ ti to morat to dat na lakiranje, jer ako i upiješ to skinut sa vodobrusnim i kad kreneš polirat boja ti više neće biti ista. tj. dobit će sjaja tako da će ti bit razlika.
Znam jer sam to jednom radio na mat crnoj boji Pa sam na kraju morao lakirat ošečenu plastiku. Da bi bija ista kao i druge.
 
Plastika je na lakiranju,ja sam vodobrusnim otklonio ogrebotine a frend ima vremena samo da prešprica jer ima jedan sličan posao pa ce usput i moju.