volan

ybr-ovac

New member
stavio bi na ybr-a onaj volan (oču reći kak imaju cestovnjaki ono šta se stavlja na vilicu svaka posebno a sad imam obični volan ko na er 5....... :palacdolje: šta sve treba promijeniti i dali ima tko te ručke  8)
 
Svaki naked ima takav volan, možda da probaš s supermoto volanom koji je niži (ako ti je to cilj da budeš više prsima na volanu).



Na R-u ti se volan direktno hvata na vilicu, a ne na mostu kao kod ostalih. To bi meni na YBR izgledalo smiješno.
 
ybr-ovac said:
stavio bi na ybr-a onaj volan (oču reći kak imaju cestovnjaki ono šta se stavlja na vilicu svaka posebno a sad imam obični volan ko na er 5....... :palacdolje: šta sve treba promijeniti i dali ima tko te ručke  8)

koji ti je promjer vilica? (na mjestu gdje trebaju ic rucke)
 
I još nešto na R-u je dosta veći razmak između vilica naspram YBR koji je bitno uži, tako da bi morao voziti zgrčenih ruku. :?
 
cdawg said:
koji ti je promjer vilica? (na mjestu gdje trebaju ic rucke)
idem izmjerit samo sek  (y) mislim da bi dobro iuzgledalo jer bi onda i ono svijetlo maknu i oklop bi stavio  (y) ali ne kompletni
 
Aj, srića da ga prodaješ, pa nećeš više u njega ulagat, ni za recimo rear hugger kad vratiš 90/90-18 stražnju gumu... :LOL:

Ispričavam se na off-u, ali ovo je bilo jače od mene... :mrgreen:
 
ybr-ovac said:

pitam jer imam ja neke rucke al mi se cini da su za 41 mm vilice...
 
Doomsday said:
Aj, srića da ga prodaješ, pa nećeš više u njega ulagat, ni za recimo rear hugger kad vratiš 90/90-18 stražnju gumu... :LOL:

Ispričavam se na off-u, ali ovo je bilo jače od mene... :mrgreen:
nemrem izdržati.............dobio sam ideju a za časak to sve vratim u normalu  (y)
 
nemoj bit lud...ljudi na Rove stavljaju MX volane da bude ugodnije, a ti bi na uličara ručke...mislim da bi to bio prilično neugodan položaj...iako čisto sumnjam da ćeš naći negdje ručke za taj promjer vile, a i ako nađeš naći ćeš one što se mogu podešavati po svim parametrima supermegaprofesionalne koje koštaju srazmjerno tome...zapravo :mrgreen: sa neke 125-ice možda...
 
bruno said:
nemoj bit lud...ljudi na Rove stavljaju MX volane da bude ugodnije, a ti bi na uličara ručke...mislim da bi to bio prilično neugodan položaj...iako čisto sumnjam da ćeš naći negdje ručke za taj promjer vile, a i ako nađeš naći ćeš one što se mogu podešavati po svim parametrima supermegaprofesionalne koje koštaju srazmjerno tome...zapravo :mrgreen: sa neke 125-ice možda...
vidjet čemo  8) meni je to zakon i ne brine me način niti sjedenja jer sam i onako pre glomazan za taj motor sve zlo (y)
 
Dobro su ti rekil, zemi si radje ravan volan. Nizim volanom ces jace opteretit prednji kraj ali ces rasteretit straznji.
Ako pretjeras razjeba* ces si ponasanje motora.
 
danas sam išao probati kak če mi stajati one ruške šta dođu na vilicu :palacdolje: ali nije to to jer položaj sjedenja je zbilja koma a tijelo je na rezervaru tak da  (y) napravit ču si ravni volan i to to  (y)
 
ybr-ovac said:
danas sam išao probati kak če mi stajati one ruške šta dođu na vilicu :palacdolje: ali nije to to jer položaj sjedenja je zbilja koma a tijelo je na rezervaru tak da  (y) napravit ču si ravni volan i to to  (y)

pitaj Đahu i problem riješen :paper:
 
CroKick said:
pitaj Đahu i problem riješen :paper:
đaho pitan problem nije riješen jer treba cijev pigati a on nema pigericu.......jer ak bu švasal to ne to slabije bu to i kaj ak pukne (ipak je to volan)  (y)



IMA LI TKO PIGERICU  8) 8) 8) 8)
 
ybr-ovac said:
đaho pitan problem nije riješen jer treba cijev pigati a on nema pigericu.......jer ak bu švasal to ne to slabije bu to i kaj ak pukne (ipak je to volan)  (y)



IMA LI TKO PIGERICU  8) 8) 8) 8)

znam tko ima 8)
 
Frane said:
Svaki naked ima takav volan, možda da probaš s supermoto volanom koji je niži (ako ti je to cilj da budeš više prsima na volanu).



Na R-u ti se volan direktno hvata na vilicu, a ne na mostu kao kod ostalih. To bi meni na YBR izgledalo smiješno.
uf da! to si i ja sad razmišljam....
ja bi rađe stavio širi volan....bar na svom er-5 razmišljam..samo me zanima kakav će filing biti jer na hornetu me upočetku bilo strah ali kasnije imaš odličan osjećaj...stvarno fenomenalan osjećaj  :misli: