Voyager 1700

vroc

Well-known member
Pozdrav svima .

Zna li iko ikoga da je kupia Voyagera . Svi distributeri ga prodaju , ali ga niko nema na lageru , a ja bih barem probao sist na njega prije nego iskesan 133.000 kn . U meni preko dva metra , pa me interesira koliki je ? Bilo kakva konkretna informacija pozeljna , samo ne copy-paste sa interneta ,s ve sto je objavljano o njemu sam vec procita , i tija bi da mi neko nas rece kakav je .
 
Ja pročitao članak u Motopulsu i mogu reći da me vrlo zainteresirao....svemirski brod (y)

Nisam čuo da ga u Slavoniji netko ima  :misli:

Al kad ja narastem  8)
 
Vidjeh ga uzivo  :mrgreen:
Mogu samo reci isto svemirski brod i da je veci puno on VN900.Ima jedan u zagrebu stalno parkiran na aerodromu.Valjda neko ko radi gore ga vozi.Strasan motor i vrjedi tu cijenu koju kosta po svim testovima koje sam citao.Samo takoder treba napomenuti da su i cak ameri u svojim testiranjima isto ko i svabe rekli da nije bas za po gradu nego iskljucivo za otvorenu cestu  8)
 
Nostromo said:
Vidjeh ga uzivo  :mrgreen:
Mogu samo reci isto svemirski brod i da je veci puno on VN900.Ima jedan u zagrebu stalno parkiran na aerodromu.Valjda neko ko radi gore ga vozi.Strasan motor i vrjedi tu cijenu koju kosta po svim testovima koje sam citao.Samo takoder treba napomenuti da su i cak ameri u svojim testiranjima isto ko i svabe rekli da nije bas za po gradu nego iskljucivo za otvorenu cestu   8)

400 kila ,pa za po gradu  :LOL: