Vozačka, prvi motor i savjeti

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,744
34
48
98
CISTA PROVO
ne mora značiti, neki mogu cijeli život voziti sklepane krševe pa onda iz inata kupe kartonsku socijalnu yamahu, jebeni karijeristi

StickyFingers

Member
Oct 15, 2019
141
22
18
Zagreb
I da osim gosp. Goran Stijepović nema nikakvih drugih prijedloga za instruktora i autoškolu?
Autoškola Špalj, otiđeš Kristini i kažeš da te poslao Fićo, nakon toga "witchcraft happens" :)

Ok. Znaci, vec izbor prvog motocikla usmjerava karijeru.
Racer je stanje uma za većinu nas.... To ti je isto kao kad sam ja upoznao Nives Celzijus i popio cugu s njom, reko to je to, a na kraju tjedna, imao sam samo dobar internet i veliki ekran..

Sredju

Active member
Dec 29, 2013
3,994
5
38
49
Wien
Je. Kad razmislim, ja sam uvijek imao jedan motocikl za popravljanje. Mislim da i to ide uz motociklizam.

Munj, sto se ljutis i ja sam letio sa efice, 2 puta.

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,744
34
48
98
CISTA PROVO
Je. Kad razmislim, ja sam uvijek imao jedan motocikl za popravljanje. Mislim da i to ide uz motociklizam.

Munj, sto se ljutis i ja sam letio sa efice, 2 puta.
kaj bi se ljutil, sam ti velim kak je, ne moraš izmišljati gluposti da bi se osjećao bolje

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
2,402
37
48
Split
Za prvi motor bi sveo izbor na 2-3 modela i onda kupio prvi od ta tri koji naleti u dobrom stanju i cijeni. (y)

Sredju

Active member
Dec 29, 2013
3,994
5
38
49
Wien
Pisao si sam kako si pljusnuo sa zenine efice.
Nema veze.
CB 500 x je isto preporuka.
Udobna pozicija sjedenja, zastita od vjetra. 48 konja je dovoljno, a motor je bullet proof, za obici svijet, a i shire

BradatiGad

New member
Apr 28, 2020
11
0
1
Samobor
CB500X definitivno preporuka, na njemu sam polagal A2 kategoriju i stvarno je mrak motorek, a sebi sam kupil suzuki GS500 i stvarno nikakvih problema, a radili smo cura i ja na njemu po 200km u komadu i jedino kaj je malo neudoban ali ovak za ucit se vozit je mrak.

A sa FZ6S sam trenutno prezadovoljan al to je vec A kat. i buduce vrijeme.