Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

:mrgreen: "I didn't do anything, why are you pulling me over?"
1706696730870.gif


 
Last edited:
(y) baci koju fotku s "zamagljenim" brojem (ako te smeta ili iz profila),

ako ništa drugo, siguran sam kako motor iz profila bolje izgleda,
kad ima tail tidy, :cool: nego OEM, osobito, jer sam dugo vozio naked motore,
a po profilnoj, pretpostavljam kako se radi o Suzi GSX S 1000, iako ti moram priznati;
kako mi nije baš legao taj novi dizajn farova, na niz modela koje šilje u Suzuki-u, pa ne pratim te teme (y)
Još nije regan, tablicu ljepim sa 3M trakom iz Tokica.
 

Attachments

  • 20240131_190551.jpg
    20240131_190551.jpg
    1.3 MB · Views: 0
  • 20240131_190553.jpg
    20240131_190553.jpg
    1.3 MB · Views: 0
(y) vidim da je preklopni (ili se bar kut može mijenjati)
i zadnji put kad sam bio na STP, jedan mlađi mi je pokušao pomjeriti, pa pazi :mrgreen: ;)

EDIT:
(u principu, vidim kako ni nemaš namjeru to raditi, jer se žmige ne rotiraju, tj. ne ostaju
vidljive - automatski kod pomjeranja, a kod mene su bile ekstra izvučene iz nosača i uvijek
u istom vidnom položaju - ali JBG-a, stvarno sad sve gledaju, pa možda neki te i ne bi pustio)
 
Last edited:
(y) vidim da je preklopni (ili se bar kut može mijenjati)
i zadnji put kad sam bio na STP, jedan mlađi mi je pokušao pomjeriti, pa pazi :mrgreen: ;)

EDIT:
(u principu, vidim kako ni nemaš namjeru to raditi, jer se žmige ne rotiraju, tj. ne ostaju
vidljive - automatski kod pomjeranja, a kod mene su bile ekstra izvučene iz nosača i uvijek
u istom vidnom položaju - ali JBG-a, stvarno sad sve gledaju, pa možda neki te i ne bi pustio)
Puig nosac kakvog sam imao i na 750 homologiranog
Cekam drugi tjedan da odem na regu, i nakon toga na homologaciju
Nema veze sto je preklopni, samo u tu rupu koja je predviđena za nagib koji treba biti mora ici pop nitna, a ne šaraf
To su mi napomenuli na tehnickom.
 
  • Like
Reactions: DADO+
(y) meni nije tražio da li je nosač upisan tj. da li je OEM, već samo
da li su akrapi upisani, a nije ni vidio decat (odrađen nakon upisa) :mrgreen:
 
... znam kako sad sve gledaju, ali
"tebi" za informaciju, (što vjerojatno znaš, a i upis nosača radiš zbog budućnosti)
kad prvi puta ideš na STP, a i drugi, tj. nema teh. preg. - ne moraš doći motorom, jer je novi (y) :cool:
 
... znam kako sad sve gledaju, ali
"tebi" za informaciju, (što vjerojatno znaš, a i upis nosača radiš zbog budućnosti)
kad prvi puta ideš na STP, a i drugi, tj. nema teh. preg. - ne moraš doći motorom, jer je novi (y) :cool:
Znam, ali u 8 mj idem Slovenija, Austrija pa zelim imat sve po ps-u
 
  • Like
Reactions: DADO+
Jbt Forum je isto kao i oni ženski časopisi što im stalno govore kako su debele i dlakave (n)

- ja evo sve do prije minut nisam ni znao da tablica može klapat a sad već razmišljam kako imam gadan problem s nosačem tablice na motoru koji moram pod hitno riješit! :mrgreen:
 
Jbt Forum je isto kao i oni ženski časopisi što im stalno govore kako su debele i dlakave (n)

- ja evo sve do prije minut nisam ni znao da tablica može klapat a sad već razmišljam kako imam gadan problem s nosačem tablice na motoru koji moram pod hitno riješit! :mrgreen:
Nije to nista,ovdje sam procitao postova i donesao zakljucak da neki cuju kao Ris 🤣... jednom netko napisao da mu je npr Pirelli bucniji od Mitasa TF u voznji,nedavno procitao da cuje prstenove klipa kako zveckaju (rekao bih da je mislio na karike).... ocito sam ja gluh ko penzioner jer ja ne cujem zveckanje kleme na akumulatoru kad je hladnije jutro 🤣
 
ja na granici i ženska u kućici se dere,
i mislim: U yebote, zaboravio sam vratiti DB kilere, :eek:

…nije mi jasno što hoće, ali sreća tad sam vozio ženu iza,
pa mi rekla (vikala:mrgreen:) kako treba registarski broj, jer na motorima im
ta kamera ne može očitati kao na autima - za kontrolu:mrgreen:


kasnije stanem na benzinskoj i sjetim se;
a u PM, kud sam odmah stavio čepiće za uši i boli me k. za sve :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: roberto
Kazna je 30€, ako odmah platiš 15€ - prošle godine sam platio uslugu :ROFLMAO:

eto, znam da je manja nego je bila prije eura, ali nisam znao koliko. A pola unaprijed kako kazes znaci 50% manji iznos (y)


EDIT: isao provjerit: da, 30 eura (-50%) po vazecem ZOSPC-u

1706787450387.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zrakoplovac
eto, znam da je manja nego je bila prije eura, ali nisam znao koliko. A pola unaprijed kako kazes znaci 50% manji iznos (y)


EDIT: isao provjerit: da, 30 eura (-50%) po vazecem ZOSPC-u

View attachment 775827
Osim ako te netko nadobudan zaustavi pa u tehničkom pregledu na cesti (Pravilnik o tehničkim pregledima vozila na cesti, NN: 132/17, 117/20 i 100/22) utvrdi veći nedostatak u što spada nedostatak registarske pločice ili su nesigurno pričvršćene (Prilog II pravilnika) pa ti naplati izvanredni tehnički.
Ili pločica nije zavidana gdje i kako treba pozove šlepu za tandrkanje do prve STP. Onda ti tamo u izvanrednom tehničkom (Pravilnik o tehničkim pregledima vozila, NN: 16/18, 63/19, 117/20 i 100/22) utvrdi veći nedostatak (članak 21. "vidljivost registracijske pločice nije u skladu sa zahtjevima" plus da vjerojatno na motoru ne postoji nosač kakav bi trebao postojati) pa ti opet naplati izvanredni (za šlepu ne znam).

Lako da je to samo u teoriji, ali na vlastite oči vidia provođenje ove dobre prakse. PU zadarska.

Rišpkekt!
:mrgreen:
 
Normal postavka (tablica zamucena u skladu sa GDPR :mrgreen: ) Rep, zmigavci, rasvjeta, katadiopter su fabricki. Ugao tablice takodjer fabricki, a ima i rupica za saraf za fixiranje polozaja.

IMG_8113.jpeg


Postavka kada si odlucim dati oduska. Sve opet u fabrickom polozaju, samo “problem” sa tablicom :mrgreen:

IMG_8114.jpeg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: roberto and DADO+