Vožnja i druženje vlasnika Kawasaki Versys i Er6-n/f - Fužine 2011

Evo da se javim, došli sinoć doma navečer. Odličan mi bio vikend, subota druženje sa dobrom ekipom, ceste odlične, čista uživancija! Kojih 750km cijeli vikend.
Nadam se da na sljedeći skup neću opet čekati 2 godine :D

Stavit ću i koju slikicu kasnije ;)
 
Pozdrav ekipo !!!! Ekipa za pet (y) Ovo treba ponoviti jos ove godine.....
Jos da smo bili na dogovorenom mijestu vjerujem da bi bilo jos bolje,bar zbog hlada.... :LOL:
 
zavidim vam,

krivo mi ko psu što nisam mogao ići  :(
 
:(  tipkajući ne mogu napisati koliko mi je žao što nisam bio s vama
grizem se već dva dana ali sam isto toliko i sretan što ste se ipak našli i dobro se proveli  (y)
svaka vam čast...svima    (y)
 
Eto nije me bilo ni na forumu ni na druženju... Dok ste vi prašili ja sam bio na medenom mjesecu!!!
Da dobro ste pročitali, oženio se Jura, i sad bum imal još manje vremena za vožnje... :(
Vidim da vam je bilo lijepo pa mi žal ko pesu kaj nisam bil s vama. Čak bi i pomaknul bračno putovanje al mi nebi dala gospođa! ;)

Eto drugi put više sreće da se poklopi da bum slobodan...  :undecided:
 
Jura1982 said:
Da dobro ste pročitali, oženio se Jura, i sad bum imal još manje vremena za vožnje... :(
Tješi se da će tako biti ove i eventualno iduće godine... nakon toga ćeš svaki vikend đirat...  :mrgreen:
 
moover said:
Tješi se da će tako biti ove i eventualno iduće godine... nakon toga ćeš svaki vikend đirat...  :mrgreen:

(y)  :D

Pustit će te ona sama da se ispušeš  :mrgreen:
 
Tko? ja? neeee.... :lol:

evo, evo, budem probao danas, nema puno.
 
moover said:
Tješi se da će tako biti ove i eventualno iduće godine... nakon toga ćeš svaki vikend đirat...  :mrgreen:
Ne ne željezo se kuje dok je vruće, odmah u subotu na kratki đir da ne ispadnes iz štosa a i da se stječe navika  :LOL:
 
Jura1982 said:
Eto nije me bilo ni na forumu ni na druženju... Dok ste vi prašili ja sam bio na medenom mjesecu!!!
Da dobro ste pročitali, oženio se Jura, i sad bum imal još manje vremena za vožnje... :(
Vidim da vam je bilo lijepo pa mi žal ko pesu kaj nisam bil s vama. Čak bi i pomaknul bračno putovanje al mi nebi dala gospođa! ;)

Eto drugi put više sreće da se poklopi da bum slobodan...  :undecided:



Ak te kaj tješi, nisam ni ja bio...

Nego, šaljetim ti čestitke i želim puno sreće u zajedničkom životu!

Tko je sviral? :mrgreen: