Vožnja Zadar - Pag/Novalja/Karlobag/Senj itd?

Status
Not open for further replies.

redikul

New member
Ako je netko za vožnju ovaj vikend na ruti Zadar - Pag - Novalja neka se javi. Nekakvo druženje, vožnjica itd. Može i druge rute/lokacije (duže), slobodno predložite.

Dakle ovu sub/ned/pon…
 
Ja sam za nedjelju ili ponedjeljak pošto je neradni..,ako Pag onda može i do Novalje,bolji su zavoji :mrgreen:..
 
bullitt said:
Ja sam za nedjelju ili ponedjeljak pošto je neradni..,ako Pag onda može i do Novalje,bolji su zavoji :mrgreen:..

meni odgovara i ned i pon, slobodan sam i ja do utorka. može i do novalje što se mene tiče (y)

samo treba skupit što više ekipe pa nam možda štogod i kupe za poist :mrgreen:
 
redikul said:
meni odgovara i ned i pon, slobodan sam i ja do utorka. može i do novalje što se mene tiče (y)

samo treba skupit što više ekipe pa nam možda štogod i kupe za poist :mrgreen:

Osim ove,dobra je i ruta prema Karlobagu,pogotovo je dobra za tip motora koji ti voziš,malo dalje prema Senju je cesta koju moja Suza obožava :mrgreen:...
 
lako ćemo mi za rutu, ali treba skupit nešto ljudi barem, možeš li ti još koga dopeljat? ja mogu pitat jednog lika ali neide mu baš motor :)
 
bullitt said:
Osim ove,dobra je i ruta prema Karlobagu,pogotovo je dobra za tip motora koji ti voziš,malo dalje prema Senju je cesta koju moja Suza obožava :mrgreen:...


evo mi baš danas bili đir Senj-Karlobag-Senj, nas 8...    cesta za 5...    (y)
 
eto dobro moglo bi onda nešto pasti, samo da, vidia sam i ja prognoza se pogoršava u ned a u pon još gore. ali to će se tek znati sutra, preksutra kakvo će vrime sigurno biti…

znači u ned ili pon. a pošto je ned uskrs i više će biti svima obiteljski đir, onda sve otpada na pon, samo ovisi o vremenu.
 
pon je problematičan zbog vremena a ned ne znam koliko ljudi bi išlo zbog uskrsa i obiteljskog prežderavanja. u svakom slučaju, meni je svejedno za dan, dok god sam slobodan, možemo sutra što se mene tiče
 
bumpinjo…

ako ćemo sutra a ne pon, onda se moramo dogovoriti di i u koju uru da se nađemo? a paško kako da ti se javimo ako budemo išli prema pagu? jel se znate ti i bullitt?

ko onda na kraju sve ide, ja, bullitt i njegov kompa, možda eventualno paško i to je to?
 
Evo bio bi red da napišem koju riječ pošto smo se vratili.

Meni je bilo baš dobro, dečki su super, ne voze ni sporo a niti ne divljaju, nego baš kako treba, oprezno a življe gdje se može, čak sam možda ja na nekim dionicama potegao i malo više čemu se nisam nadao, ali to su bili zavoji naprosto za dušu…

Motor mi je novi ima 3700 km, a ispalo je ko da vozim neki drlog stari, prvo mi ispa malo prije Paga onaj donji slider, kotačić onaj gumeni po kojem se lanac vrti (pojelo ga malo brže zbog prednjeg lančanika koji ima zub manje, pa više nateže). Onda su mi dečki s Paga pomogli, odvidali onaj gornji kotačić koji je za doskoke, tj. ne služi ničemu jer nema šanse da lanac dođe do njega vozeći se po cesti. Pa sam ja stavia toga i vidim u Zadru opet nestao i taj! A ono potpuno novi, guma debela netaknuta. Onda mi sinulo da sam ga 100% u brzini onako stavia naopako, jer ima ona blokada s jedne strane da ne ispadne valjak a sa druge strane je vida, biće sam ja to naopako stavia pa je samo otkliza u vožnji. Što ćeš. Onda smo napravili đir zamjenili motore ja i Pegaso da vidim kakav je feeling na njemu, pa samo onda stali vratit se na svoje, a na mom motoru počelo dimit :) Tj. oni gledaju WTF sad, ali to je samo zbog onog Stage II poklopca za airbox. Dakle to je poklopac koji ujedno ima i filter u sebi koji je naravno nauljen. Tako da u vožnji nekad se skupi koja kap ulja koja se nakuplja i onda nekad padne kap, dvije odma na granu ispod (jer su meni 2u1 sa strane), i onda to malo zadimi. Pa dok ja to objasnim :) Na kraju ispada baš ko da sam neki redikul sa drlogom :)

Zato bullitt-ova suza izgleda kao iz dućana, tip top :)

Mislim se baš možda da otvorimo novu temu u ovoj kategoriji, općenitu za Zadar i bližu/širu okolicu, a da ovu lock-am? Ono općenitu pa da se u njoj dogovaramo za nekakva buduća druženja i vožnje, što više ljudi to bolje…
 
Status
Not open for further replies.