Voznje Motora - Youtube kanal

Saznaj Sve

New member
Bajkeri, imam Moto Youtube kanal sa 3500+ pratioca, pravim sad sezonu "Bajkeri voze" ili nesto tako. Uglavnom ako zelite da prikazete svoj motor u najboljem izdanju posaljite video na [email protected]  -- Ukoliko prodajete motor napomenite, jer cete ga tako lakse prodati.


Kako sam zamislio: U zavisnosti od voznje neka muzikica, ali toliko tiha da ne remeti zvuk jurilice,a usput ja dobacim koju rijec.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/channel/UCcEX24QcQ1qhZVMO3P2qJ3A

:021: :021:
 
Dobro si to zamislio, komentari su ok,malo više ozbiljnosti ne bi falilo. Npr. dokumentacija o motoru ,registriran ili ne ,nek' se vlasnici sami predstave . Inače sve ok. Samo naprijed .LP!  (y) 8) :021:
 
Kawah said:
Dobro si to zamislio, komentari su ok,malo više ozbiljnosti ne bi falilo. Npr. dokumentacija o motoru ,registriran ili ne ,nek' se vlasnici sami predstave . Inače sve ok. Samo naprijed .LP!  (y) 8) :021:

Hvala ti na odgovoru, planiram da pravim ozbiljne i neozbiljne video klipove, tako da ima za svakog nesto. Za sada me prati uglavnom mladja populacija, te je zato je ozbiljnost na tom nivou na kojem jeste. Veliki pozdrav!