Vožnjica: Trakoščan - Varažđin - Zelina

Fanatic

New member
Pozdrav,
Potaknut ovim postom ovdje http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,18383.0.html odlucio sam se za jedan trip sa frendovima.. Tek smo poceli nesto planirat, a ovo nam je prvo "putavnje" tak daleko pa bi nam dobrodli pokoji savjeti :) .... evo ja sam na karti oznacio plan puta.... Ima li tko kakv prijeldog o promjeni ovog plana? ..naime nikad nisam isao po navedenim lokacijama pa ni neznam kakve su ceste i dali mozda postoji koji blizi / bolji put. ..

Planirali smo otic do Trakoščana, pogledat malo taj dvorac, pa do varazdina.....usput negdje nesto pojest, popit, poslikat se malo i tako ubit vrijeme u nedelju ....pa ono.....svaki savjet dobrodosao!


kartazagorjerumfo6hf.jpg


p.s.
Tek tolko da se zna, neki od nas idu sa skuterima.
 
ova stara cesta od varaždina do zeline (uz auto-put)  je dobra i lijepa za vozit. bil sam prošle godine - kakva je sad poslije zime, e? uglavnom, fina rutica za malo se zluftat...  8)
 
Fanatic said:
E da, start je u MAriji Bistrici ....posto smo neki jako blizu Bistrice ;)


onda lepo pozdravi rodni mi kraj
 
odi kroz Lobor, kanjon podno Ivanščice je zgodan, nema prometa, malo loša cesta za jurilice, al za skutere ok.
 
E da, jos jedna stvar. Zna netko kak je stanje sa benzinskama na toj ruti? ....mali su nam rezervari na skuterima pa da se nebi desilo da nema na xx km-a benzinske.....
 
ovaj dio od VZ do zeline, koji si na karti oznacil, neznam,
al jedna pumpa sigurno ima, al inace od vz prema lepoglavi ima 2 il 3 pumpe,
u zlataru, zlatar bistrici i mariji bistrici isto imas pumpu,
tak da nebi trebalo bit problema
 
Fanatic said:
za taj dio nisam bil siguran  (y)

neznam tocno kud mislite al na VZ bregu imam pumpa

marofu isto
breznicki hum isto
 
Fanatic said:
Planirali smo otic do Trakoščana, pogledat malo taj dvorac, pa do varazdina.....usput negdje nesto pojest, popit, poslikat se malo i tako ubit vrijeme u nedelju ....pa ono.....svaki savjet dobrodosao!

p.s.
Tek tolko da se zna, neki od nas idu sa skuterima.

Lijepi djir (y) - bas ovu subotu sam prosao jednim dijelom. :)

Inace, benzinskih ima dovoljno, s one strane Ivanscice ih mozete naci svakih 20tak km.

Ako bude vremena, mozda nije lose pogledati i dvorac Marusevec - nalazi se par kilometara od ceste Ivance - Varazdin.
 
Fanatic, svaka cast... (y)
Inicijativa je najvaznija...
sad kad se napalis, ima svakog vikenda da lutas... :mrgreen:
 
Gasho said:
Fanatic, svaka cast... (y)
Inicijativa je najvaznija...
sad kad se napalis, ima svakog vikenda da lutas... :mrgreen:

Hehe... pa kad prodje rodni zavicaj onda sve dalje i dalje... hebate, ta putovanja su gora od droge.  :chuckel: