Vožnjica: Trakoščan - Varažđin - Zelina

Samo te koji puta odnesu u pozdu materinu isto kao i droga  :mrgreen:


www.robinzon-kruzo.dl
 
Ovaj temu nazove Varažđin, onaj pise pozda materina... Bože, Waynder se klonirao!

:LOL:
 
A kad puno vozi malo pricas pa zaboravis slova  :jesus:
 
vlucic said:
Ovaj temu nazove Varažđin, onaj pise pozda materina... Bože, Waynder se klonirao!

:LOL:

ma ispravio bih ai nema te opcije.....obicni tipfeler...ne se zamarati sa time :)
 
Evo ako nekoga zanima....malo smo si skratili put posto su se neki koji silom hoce ic ali im je daleko do varaždina bunili ...a u varaždin idem u 6 mjesecu na moto susret .....i ovo nam je prvi put pa cemo tako za sad ;) ...eto..... ako nista ne iskrsne 7 dana poslje Uskrsa dobite report :)

 
ja sam inače iz vž-a, išel sam baš tom rutom, prvo do trakošćana, marija bistrica i prek zeline do vž-a. benzinskih ima, javi dok dojdete pa skočimo do TNT-a na kavu :wink:
 
Fanatic said:
hehe....od kad si oso u DU, svi smo na odvikavanju  :LOL:
a hahha nemoj zezat??! pa di mi je zamjenik Spike???? :mrgreen:
jel to ideš u onu Zelinu koji su ono đipci bokte e! sa SSa! mislim...loooool!pa što mi se nisu usudili doć u facu na susretu reć nešto ama da su bar sam rekli to smo mi ii ajde...nego onoo.....ma daaaaaj...a nažalost ne znam ni kako izgledaju
 
Faber said:
a hahha nemoj zezat??! pa di mi je zamjenik Spike???? :mrgreen:
jel to ideš u onu Zelinu koji su ono đipci bokte e! sa SSa! mislim...loooool!pa što mi se nisu usudili doć u facu na susretu reć nešto ama da su bar sam rekli to smo mi ii ajde...nego onoo.....ma daaaaaj...a nažalost ne znam ni kako izgledaju

ma poznam te decke..dobri su samo malo preozbilno shvacaju internet :) ....a obojica imaju 17 godina.........a ta ZElina...pa ja sam ti tamo blizu :) ..ali dosta off topic..tuc ce nas admini
 
Fanatic said:
ma poznam te decke..dobri su samo malo preozbilno shvacaju internet :) ....a obojica imaju 17 godina.........a ta ZElina...pa ja sam ti tamo blizu :) ..ali dosta off topic..tuc ce nas admini
paa..nije baš direktni off topic! pa pričamo o Zelini no? pa mogo bi ih samljet :LOL: