vtr sp1

MOONSHIELD

Well-known member
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-vtr-sp1-1000-cm3-oglas-7444376
zna ko kaj o ovome kRRampu?? ja tu vidim bRRze auspuhe i kemijane oklope, a čini mi se i da su napred neke bRRze vilice :mrgreen: ali ovak po slikama i ne izgleda tolko loše, a i cijena je za ovaj precijenjeni motor solidna..
frenda interesira pa bi bacio oko te uvo, pošto je kilometraža pozamašna, svašta se tu valjda dešavalo, možda bi ga i uzeo, pa da se ne zaletavamo tamo bzvze možda ima neko nekoga tko zna nekoga tko zna nešto o toj pyli :misli:
 
Da to ni ona sto je prije koju godinu grundingovana u atosa ( il neko slicno govno )  :mrgreen:

Sjecas se vlasnik je u dogledno vrijeme na forumu spikom po spiku napravio sentiMentalnu sapunicu koja srecom nije poprimila planetarne razmjere il ga je neko iz uprave dokrajcijo  :LOL:


Uostalom samo je jedna u oglasniku vrijedna  :mrgreen:  intergalakticka  :LOL:
 
pa da, ali i ova je onda intergalaktička jer ima određene bRRze dijelove, jedino ove pilotke road edition bodu u oči, mislim da ovaj bRRzi motor zaslužuje minimalno neki gp racer il tak neš :mrgreen:
neznam, nije onaj bio u pretežito bijeloj kombinaciji boja?? :misli: ako mislimo na istog, a vidljivo je da je ovaj bio crveni, baš poput intergalaktičkog bezvremenskog stroja..
neću ulaziti u opravdanost razlike u cijeni od 2 ipo puta između originalne intergalaktičke i ove, to su već subjektivne rasprave, uostalom svako jutro se može probuditi neka budaletina.. :mrgreen:
 
i meni je na pamet odma pala ona od "ljevog"
 
KING RR said:
A sta ja znam mozda ipak bolje pljunit lovu za onog ergal edisn kawca  :LOL:
mda, al s ovim bu se bar vozil jer je masinu ipak malo teže izubijati nego 636, a najbrščas oba vuku u stranu tak da mu flex i švasaparat ne ginu  :mrgreen:
 
velis bolje traktor neg spejsbajk  :mrgreen:  ako zatreba samo zakopcas gajbu za ramu i usput nerasta razvezes po selu na prcanje  :lolcry:
 
KING RR said:
velis bolje traktor neg spejsbajk  :mrgreen:  ako zatreba samo zakopcas gajbu za ramu i usput nerasta razvezes po selu na prcanje  :lolcry:
jasno, oduvijek preferiram traktore, jednu takvu krampusinu imam doma u štali..višenamjenski stroj, taj vuče dvobrazdni plug ko od šale..brzina mu nije vrlina, sad nije baš da je rišpekt, ide on nekih 262.5 dole z brega, ali više je ovak za tanjurače i vuču krava :mrgreen:
Kae fkt niko niš nezna o ovom krampu??
 
KING RR said:
Da to ni ona sto je prije koju godinu grundingovana u atosa ( il neko slicno govno )  :mrgreen:

Sjecas se vlasnik je u dogledno vrijeme na forumu spikom po spiku napravio sentiMentalnu sapunicu koja srecom nije poprimila planetarne razmjere il ga je neko iz uprave dokrajcijo  :LOL:


Uostalom samo je jedna u oglasniku vrijedna  :mrgreen:  intergalakticka  :LOL:
...za tebe druže 10% popusta...eto :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-vtr-sp1-1000-cm3-oglas-7444376
zna ko kaj o ovome kRRampu?? ja tu vidim bRRze auspuhe i kemijane oklope, a čini mi se i da su napred neke bRRze vilice :mrgreen: ali ovak po slikama i ne izgleda tolko loše, a i cijena je za ovaj precijenjeni motor solidna..
frenda interesira pa bi bacio oko te uvo, pošto je kilometraža pozamašna, svašta se tu valjda dešavalo, možda bi ga i uzeo, pa da se ne zaletavamo tamo bzvze možda ima neko nekoga tko zna nekoga tko zna nešto o toj pyli :misli:
Nestao oglas.
 
na sreću ne, frend je malo pametniji od mene pa ne srlja k'o guske u maglu :mrgreen:
bude još krampova, pa kriza je, a kroz par mjeseci smo i u eu..ali pretpostavka je da je moped ipak završio u međimurju, danas budem znao više.. (y)
 
MOONSHIELD said:
na sreću ne, frend je malo pametniji od mene pa ne srlja k'o guske u maglu :mrgreen:
bude još krampova, pa kriza je, a kroz par mjeseci smo i u eu..ali pretpostavka je da je moped ipak završio u međimurju, danas budem znao više.. (y)

treba si ga ti uzet...  :mrgreen:
 
karadolo46 said:
treba si ga ti uzet...  :mrgreen:
nebi ga ni da mi ga pokloni, jedan kramp je doma mi je i previše trenutno, ni s tim se baš ne stignem voziti.. :mrgreen:
 
karadolo46 said:
nije mi priša    :mrgreen:
dok je kramasakija za siću...imaš ti što vozat :LOL: :LOL:
honde su za odlikaše....zato je i KING u nedoumici :mrgreen: