!!! VULKANIZER !!!

Spirit

New member
pošto nisam našo nikaj o tome,a frendu zabloko kotač pri 80 km/h (junački mu pritegnuo)  pa me zanimaju iskustva s pouzdanim vulkićima ZG
 
Spirit said:
pošto nisam našo nikaj o tome,a frendu zabloko kotač pri 80 km/h (junački mu pritegnuo)  pa me zanimaju iskustva s pouzdanim vulkićima ZG
meni markez stavlja gume,ja zadovoljan,sekol isto ima stroj za montažu i demontažu
bio jednom kod Šurine,više nikad,da nije bilo mene,čovjek kaj tam radi ne bi skinuo kotač,a kamoli ga stavio
 
slažem se za Šurinu. nebih mu dao da mi promjeni gumu niti na biciklu.
 
Meni je nakon Šurine motor divljački tresao, pa sam nazvao Sekola. Nisam znao da se i on bavi gumama inače me ne bi Šurina niti vidio. Kad je Sekol vidio kako je Šurina/neki njegov/ balansirao križao se lijevom i desnom.
 
jednom sam bil kod šurine i nikad više. neću nikome objašnjavati koliko je truda i muke potebno da se felga od starog bmw-a vrati u prvobitno stanje nakon što ju neko izgrebe. da ne spominjemda mi se nova zračnica raspala nakon 3 dana jer nisu nekog vraga dobro namontirali (raspo se ventil).

nakon toga mi je gume montirao onaj na savskoj kod pekare vjesnik - jedan od rijetkih koji se ne buni da stojiš pored njega dok radi, ima teflonske nastavke za skidanje guma, radi i balans. al sam načula da taj dečko koji je tamo radio godinama više ne radi.... :neznam:
 
rednyaW said:
pa kaj vi nemrete sami skinut kotač i čoveku odfurat da promeni?

pa ja jesam  :misli:

al za ostale si nekako mislim da nemaju baš svi  ni alat, ni znanje ni mjesta za to napravit ..... meni ne bi bilo svejedno ostavit motor na dve klocne nasred ceste i otić mjenjat gume  :jesus:
 
Iwa said:
onaj na savskoj kod pekare vjesnik .... al sam načula da taj dečko koji je tamo radio godinama više ne radi.... :neznam:


:LOL: - dečko (Cobra) je par godina mlađi od mog tate. sad dela prek ceste, al u toj radioni ne rade s moto gumama


 
Šurina je nekada (prije cca 5 godina) imao jednog dečka koji je znao kako se radi na motorima. Dečka inače viđam povremeno u Pitu, mislim da vozi gsx-r 750...no više ne radi na tim poslovima. Od kada je on otišao, kod Šurine delaju neki imbecili koje boli kurac za vašu vozilicu.

Meni to već godinama dela Markez.
 
Bandit said:
Šurina je nekada (prije cca 5 godina) imao jednog dečka koji je znao kako se radi na motorima. Dečka inače viđam povremeno u Pitu, mislim da vozi gsx-r 750...no više ne radi na tim poslovima. Od kada je on otišao, kod Šurine delaju neki imbecili koje boli kurac za vašu vozilicu.

Meni to već godinama dela Markez.



Bio tri put kod Surine,
prvi, zadnji i nikad vise  :palacdolje:
 
ja zadovoljan bio poslom u unikomercu na ljubljanskoj.... preko puta name vrbani
 
decko mi ima vulkanizersku radnju i ima bas balansirku posebno za motore i te sve popratne pizdarijice da ne zgrebe felgu i sl. i tak da ja to sve rjesavam tamo. i takodjer mu mogu visiti iznad glave  :mrgreen:
 
*lady_750* said:
decko mi ima vulkanizersku radnju i ima bas balansirku posebno za motore i te sve popratne pizdarijice da ne zgrebe felgu i sl. i tak da ja to sve rjesavam tamo. i takodjer mu mogu visiti iznad glave  :mrgreen:

:mrgreen:
 
BedoMedo said:
ja zadovoljan bio poslom u unikomercu na ljubljanskoj.... preko puta name vrbani

Kod njih isto moraš naletit kad dela onaj radnik koji hoće delat motore jer onaj drugi to ne dela
 
*lady_750* said:
decko mi ima vulkanizersku radnju i ima bas balansirku posebno za motore i te sve popratne pizdarijice da ne zgrebe felgu i sl. i tak da ja to sve rjesavam tamo. i takodjer mu mogu visiti iznad glave  :mrgreen:
a jel to on ima sam za tebe ili i za ostalo pučanstvo
 
Spirit said:
a jel to on ima sam za tebe ili i za ostalo pučanstvo

i za ostalo pucanstvo, naravno. bilo bi steta da stoj od par tisuca eura cuva samo za moja 2 para guma godisnje  :mrgreen:
 
Evo kod mene se isto može sve napraviti za Vaše ljubimce. (y) Daleko od toga, za neke motore nemam alat jer je to gotovo nemoguće. npr, ducati u novim serijama upotrebljavaju na mono vilicama maticu 32 veličine što prelazi gabarite čak i auto mehanike.
 
kufner said:
Evo kod mene se isto može sve napraviti za Vaše ljubimce. (y) Daleko od toga, za neke motore nemam alat jer je to gotovo nemoguće. npr, ducati u novim serijama upotrebljavaju na mono vilicama maticu 32 veličine što prelazi gabarite čak i auto mehanike.
di je to