Vulkanizeri u Splitu

Zog

Well-known member
Zna li neko pouzdanog vulkanizera za motore-skutere?
Iman lošeg iskustva sa nekim renomiranim vulkanizerima u Splitu(uvaljivanje gume stare dvi godine,balansiranje naplačeno a nije obavljeno,prijatelju oštećena boja na felgi itd.)
 
Znači nema pouzdanog? :misli:
 
Ček... jel ti triba vulkanizer (onaj koji se bavi krpljenjem probužanih guma), ili gumarus vulgaris (koji se bavi prodajom i ugradnjom guma)?

Kako ti može "uvalit" stare gume? Pa vidiš valjda na njima oznaku proizvodnje (tjedan/godina).
Ista stvar za balansiranje, stojiš pored njega dok traje demontaža/balansiranje/montaža...

(y)
 
Govorin o montaži gume na felgu,a steru gumu mi je pokuša uvalit ali nije uspija,neda ti stat dok radi jer govori da smetaš.
Gumu i montažu ti naplati prije rada(tako se plaća samo prostitutki).
Prije kupnje pitan ga jesu li gume starije od godinu dana, a on podigne  obrve i ospe paljbu da kako mogu pričat gluposti.
 
Zog said:
Govorin o montaži gume na felgu,a steru gumu mi je pokuša uvalit ali nije uspija,neda ti stat dok radi jer govori da smetaš.
Gumu i montažu ti naplati prije rada(tako se plaća samo prostitutki).
Prije kupnje pitan ga jesu li gume starije od godinu dana, a on podigne  obrve i ospe paljbu da kako mogu pričat gluposti.
Aha, onda mislim da znam o kojem pričaš... kod njega sam bija samo tri puta: prvi, zadnji i nikad više.
(Charlieva uzrečica)

Ovako na pamet, za Michelin i Bridgestone ti preporučam "Auto Antonio" na Dragovodama, s tim šta triba obratit pažnju na akcijske cijene, koje se uglavnom daju na gume stare godinu dvi dana (meni osobno ne smeta).
Plaćaš po obavljenom poslu, a nitko te ne tira iz garaže.
Može se riješit i nešto popusta.

Ako ti pašu Avon gume... "Jadrantrans" u Dujmovači.
Pirelli... "Vrbančić", isto u Dujmovači.
 
Znači u Dujmovaču,ajde probat ću i tu opciju.
 
Zog said:
Zna li neko pouzdanog vulkanizera za motore-skutere?
Iman lošeg iskustva sa nekim renomiranim vulkanizerima u Splitu(uvaljivanje gume stare dvi godine,balansiranje naplačeno a nije obavljeno,prijatelju oštećena boja na felgi itd.)
oli minjas gume.
pogledaj ima li di u nas metzeler
 
seki22 said:
oli minjas gume.
pogledaj ima li di u nas metzeler

Ne minjan ja,to mi je za prijatelja,ali ljudi imaju loša iskustva sa vulkanizerima pa nije loše znat.