vuneni pojas za bubrege

Oggi

New member
Rekao mi je neki lik da je to kao najbolji pojas jer ledja ispod njega ostaju potpuno suva posto je vuna izolator i onda nema nikakvog rizika od upale ledja ili bubrega cak i na 40C, jel zna neko jel to tacno i koliko kosta takav pojas? POZDRAV!
 
oš da ti naštrikam jedan :mrgreen:
 
pa....hm! vuna je na vjetru katastrofa a opet po zimi mila majka...ali ipak...nisam do sad nikog vidio sa vunenim...
idem štrikat! :mrgreen: :wink:
 
...opran Pervolom.....mislim da danas barem ima toliko izbora da bi to trebala bit neka teška alternativa....

Čula jesam da su ljudi trpali spužvu u jakete u doba.....ali vuna?! :shock:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
imam ja jedan doma, dala mi ga baka...uglavnom zimi radi svoje, ali nije dio motoopreme(moš ga kupiti u trgovini donjim rubljem)
 
Ja nekidan kopam po ormaru i nadjem takav vuneni od staroga još.
I odem isprobat...je...ne znoji se tijelo! Sam nemojte ispod majice stavljat, malo grize. :mrgreen:
 
Moran se ovi vikend zaletit lagano u Zagoru, pa poplašit neku ovcu i napravit s njom đir oko struka.
 
Rivi said:
Moran se ovi vikend zaletit lagano u Zagoru, pa poplašit neku ovcu i napravit s njom đir oko struka.

Samo nemoj da te onda vuci namirišu... 8)
 
A nisan ja to prvi spomenija! Pa neću valjda oderat jadnu ovcu samo da vidin jel mi paše. Ovako je vratin nazad na travu ako ne bude valjalo. A ako bude, najebala je. Cila familija će je "obuć"! :mrgreen:
 
Štovani moderatori, administratori i ini kontrolori, ova i ovakve teme nisu sigurno za moto forum, te vas molim da ovo ili prebacite u neki forum za gluposti kao što prebacujete i zaključavate teme koje su puno zanimljivije i tiću se motora.
 
Ne kaže se "tiću", nego "tiču", a i kad san ja to tebe igdi pribacija?!
Zanamisto da daš svoje mišljenje o vunenom bubrižnjaku, ti ovde započinješ raspravu koja nema veze s postavljenom temom? Ah, ovi Splićani... :evil:
 
mislim da bi taj vuneni pojas bio isto kao da si šal svežeš oko bubrega.
ili si ga omotaš oko sebe i zašiješ. lol lol :mrgreen:
 
Komicni odgovori nema sta! Nisam hteo da postavljam neozbiljnu temu ali lik mi je mrtav ozbiljan ispricao da nosi takav pojas i da on stiti leti od znojenja pa je najbolji a ja imam sportsku povredu ledja pa me i malo znoja na vetru veoma zajebe, ipak vidim da taj pojas bas i nije najpopularniji:) Ne znate sta su prave, stare vrednosti! btw cuo sam da i chobani preko leta nose vunu jer im je hladnije tako nego bez nje, sad ne verujem da oni voze motore ( mozda ima neki na cross-u :cool: ) ali valjda je princip isti!
 
uloga pojasa je da te štiti od vjetra, tj. da ti ne propuše bubrege, pa kakva onda korist od vunenog kad kroz njega prolazi vjetar ko da ga ni nema. To je bila nosila jedna cura kad je imala problema sa bubrezima, pa sam imo priliku vidit, i odma mi palo na pamet to probat na motoru, al čim sam to uzeo u ruke zaključio sam da to na motoru nema smisla
 
ma taj pojas imaju samo pravi čoban-bikeri, posebice u onim orijentalnim krajevima...
 
Oggi said:
Rekao mi je neki lik da je to kao najbolji pojas jer ledja ispod njega ostaju potpuno suva posto je vuna izolator i onda nema nikakvog rizika od upale ledja ili bubrega cak i na 40C, jel zna neko jel to tacno i koliko kosta takav pojas? POZDRAV!

mislim da taj bubreznjak ima neki mali sta vozi 125 ccm apriliju kao mama mu ga je napravila :blahblah: