vuneni pojas za bubrege

To mozda neki coban iz vojvodine ima sto mu baba isplela. A sta vozi? R1? :mrgreen:
 
linza said:
To mozda neki coban iz vojvodine ima sto mu baba isplela. A sta vozi? R1? :mrgreen:

ne onda ne nosi pojas. onda nije šminker! :mrgreen:
a jel mu baba isplela i kacigu? :LOL:
 
prošli tjedan mi je cura našla kuci bubrežnjak od vune dođe oko 200kn od merlino vuna bla.bla... i ja sam joj rekao da ga proba nositi i stvarno funkcionira i ne puše kroz njega,ugodan je i lagan tj. usuđujem se reći da je cak i bolji samo što ga je meni ružno vidjeti
Taj od merlino vune je stvarno kvalitetan i nije debel niti ima ikakve veze niti slicnosti sa šalovima i rucno pletenim stvarima, ima posebno tkanje koje je patentirano tako da dlake stoje uspravno,ne bodu na golu kožu..........itd-
Bio sam na predstavljanu tih proizvoda tako da mogu reci da su im stvari zaista kvalitetne a i uvjerio sam se sam jer sam vlasnik nekih

PS. da istina je da hladi preko ljeta a grije zimi iako ni sam nisam vjerovao u to na početku
 
STobulj said:
prošli tjedan mi je cura našla kuci bubrežnjak od vune dođe oko 200kn od merlino vuna bla.bla... i ja sam joj rekao da ga proba nositi i stvarno funkcionira i ne puše kroz njega,ugodan je i lagan tj. usuđujem se reći da je cak i bolji samo što ga je meni ružno vidjeti
Taj od merlino vune je stvarno kvalitetan i nije debel niti ima ikakve veze niti slicnosti sa šalovima i rucno pletenim stvarima, ima posebno tkanje koje je patentirano tako da dlake stoje uspravno,ne bodu na golu kožu..........itd-
Bio sam na predstavljanu tih proizvoda tako da mogu reci da su im stvari zaista kvalitetne a i uvjerio sam se sam jer sam vlasnik nekih

PS. da istina je da hladi preko ljeta a grije zimi iako ni sam nisam vjerovao u to na početku
.......a gdje bi se to moglo kupiti??????
 
Da,da bas,ili je to ona spika ...tata mi je dao kad sam otisla studirat i evo on je kao novi iako tata ima par bora i kosa mu otpada....ili :? :shock: tako je mekana,da li je nova...
 
teacherica said:
Da,da bas,ili je to ona spika ...tata mi je dao kad sam otisla studirat i evo on je kao novi iako tata ima par bora i kosa mu otpada....ili :? :shock: tako je mekana,da li je nova...

Svak ima pravo na mišljenje i to je demokratsko pravo biti u zabludi ,ali razlika je što ja kažem iz iskustva jer to posjedujem iako sam bio skeptican i govorio kako su me navukli na to da kupim a sad usta pune hvale
 
Eto vidite da nisam ja isfantazirao tu chobansku konstrukciju, i sta na kraju bi,jel to ima negde da se kupi ili samo BABA MADE varijanta???
 
Ovako to funkcionira....

Ispod koze/goretexa, nose se duge gace i majica s dugim rukavima od materijala koji ne upija vlagu (znaci nekakva sintetika, svila, vuna, a ne pamuk, lan i sl.). Te gace/majica povuku znoj s tijela i izvuku ga na svoju povrsinu, a dalje je posao za klima membranu (goretex ili nekidrugitex) da tu vlagu izraci u okolinu. Od toga ti nece biti hladnije, ali ces se osjecati ugodnije jer ti se jakna/hlace nece zalijepiti za tijelo, a istovremeno ces zbog konstantnog odvodjena znoja (isparavanja) imati utisak da te gace/majica hlade. Rezultati su to bolji sto tjesnje ves prianja uz tijelo.

Koga zanima, neka pogleda kod louisa. Kategorija Funktionsunterwäsche. Ima ih raznih, od 15-20 EUR-a, do 80 EUR-a po komadu (posebno gace, posebno majica).

Onaj tko je po vrucini obukao goretex hlace bez dugih gaca ispod i pri tom si izdepilirao guzicu, zna o cemu pricam. :paper:
 
Oggi said:
,jel to ima negde da se kupi ili samo BABA MADE varijanta???

ima si neko vrijeme to i po televiziji, prodaju i neke ljekarne a prodavao je i topshop uglavnom traži tocno od merlino vune jer iz bakine skrinjice je drugacija stvar
 
:shock:

pa jel pojas ne bi trebao biti s nekim pojačanjima da štiti i od vibracija i od nekih udaraca kod eventualnog pada ????

ak štiti sam od puhanja..zašt ga onda nosit ispod jakne :?:

:?
 
darQ said:
ak štiti sam od puhanja..zašt ga onda nosit ispod jakne :?:

:?

zato što ti se jakna uvjek ili malo pomakne, i kad je hladnije uvjek ti malo puše, pojas je prava stvar i puno se je ugodnije vozit s njim kad je malo hladnije, ali naravno sa nekim pravim pojasom IXS ili tako neki , a sigurno ne vuneni
 
tomislav_74 said:
darQ said:
ak štiti sam od puhanja..zašt ga onda nosit ispod jakne :?:

:?

zato što ti se jakna uvjek ili malo pomakne, i kad je hladnije uvjek ti malo puše, pojas je prava stvar i puno se je ugodnije vozit s njim kad je malo hladnije, ali naravno sa nekim pravim pojasom IXS ili tako neki , a sigurno ne vuneni

:shock:

ja kad sam dobio motor i dok još nisam imo pojas...pri jačim ubrzanjima sam osjetio kak mi se pomiču unutarnji organi...a s pojasom to niš ne osjetim :wink:
 
pojas preko zime meni koristi da me ipak malo ugrije a ljeti da mi majicu ne diže ili napuhiva jer na otvorenoj cesti osjeti se zanošenje i nestabilnost bez njega.
Zimskog sam po kuci posijao negdje ali zato u srijedu u streatfightera idem kupiti drugog ljetnog jer dolazi druga nabava tj. još veci izbor
Pri usporedbi originalnog za zimu i bubrežnjaka od merlino vune osobno mi je draži ovaj drugi jer je udobniji,bolje grije, i ne osjetim ga skoro uopce ispod majice.
Možda se netko i ne slaže ali dok ne proba..... glupo je imati predrasudu -Ja originalnog u ladicu a ovog od kašmira i vune nosim valjda zato jer je bolji, bar meni
PS. ako se taj bubrežnjak nije vidio osobno onda treba znati da nema veza sa nićim slicnim jer materijal je skroz drugciji od ove vune što mi poznajemo jer kako sam maloprije procitao postoji 6 razlicitih vrsta vune a naša je najniža klasa dok je ovo najveca klasa te ta sorta životinje dođe oko 25000$ zbog vune koja je skoro indeticna kašmiru
 
darQ said:
...ja kad sam dobio motor i dok još nisam imo pojas...pri jačim ubrzanjima sam osjetio kak mi se pomiču unutarnji organi...a s pojasom to niš ne osjetim :wink:
U jebote! :shock: Kak ti ubrzavas! :yikes:

:mrgreen: :mrgreen:
 
GussRadWixer said:
darQ said:
...ja kad sam dobio motor i dok još nisam imo pojas...pri jačim ubrzanjima sam osjetio kak mi se pomiču unutarnji organi...a s pojasom to niš ne osjetim :wink:
U jebote! :shock: Kak ti ubrzavas! :yikes:

:mrgreen: :mrgreen:

a doro...nije baš da mi se crijeva zamotaju oko kralježnice...ali...malo teže disanje i slično...to se osjeti... :wink:
 
Evo taj magični BUBREŽNJAK, moj stari nemre živjeti bez njega, istina, muči ga reuma, ali super je, košta cca 100 ili 200 kuna.

Prvi put da Bavaria nije samo PIVA.

Evo i link:


http://www.bavaria-wolltex.com/Croatia/equipment/ns04/12/cot03.htm


http://www.bavaria-wolltex.com/Croatia/equipment/ns04/12/cot04.htm
 
Malo je pretjerao sa tabletama za promjenu hormona, al kaže da mu sada bubrežnjak bolje stoji.
 
da u kojem slučaju stavim plavušu ( sa reklame za bubrežnjak ) ispred sebe, mislim da problem sa propuhavanjem nebi postojao :D :D :D