vxr 200 problem!?

zvone098

New member
Nemogu otpustit onaj vijak van dekla (vrti se) probao sam obadvije kočnice i prednji kotač u zid, nejde, probao sam ucvengat u felgu polugu od varomat, slomio felgu, probao tri odvijača ubost tamo di bi trebao ići alat za blokiranje pa sam savio odvijače, probao sam zračnim pištoljem-nema šnase, jel ima neko kakav savjet??  :embarassed:
 
Kakav ti je to zracni pistolj? Odi nekome tko ima normalan kompresor i pistolj, stisni zadnju kocnicu i da vidis kak matics ide dole.

Sent from my GT-I9300

 
Pneumatski pistolj i rokaj, a ne da lomis felge... steta je..
 
Kakva ti je to kocnica  :shock: Moras moci sa kocnicom...
 
Ne mora moc sa kocnicom, meni se puno puta desilo da mi kocnica nije pomogla, jednostavno ne drzi, omjer prijenosa je velik + sila otezanja s nekom polugom...

S pneumatskim pistoljem bi to trebalo ici.
 
Dode do 105 i vrišti ko da ide 150  :021: (znaci sve je serijski) jedino sam primjetio bijeli centralni, rolne idu do kraja, nekontam sta bi tu trebao dalje gledati  :misli:
 
igor.sb said:
:LOL: :LOL:

membrana definitivno

Mozda je i remen, ako se rolice dignu do kraja, onda bi ispadalo da je remen pretanak i on se ne podigne koliko treba..
 
prije ce remen puknit od dotrajalosti nego da se toliko stanji da ne ide preko 105, a min 120 mora navlaciti uvijek
 
Membrana je puknuta, vadio sam danas, u ovlastenom centru je 485 kn, a navodno neka zamjenska sa njuškala je 150 kn?? Bilo je tema o tome, vidim da su mišljenja podjeljena, jel ima neko da iz prve ruke da je probao baš tu zamjensku membranu? I danas sam uspoređivao svoj vxr sa koleginim i primjetio sam da meni na karbu fali sa desne strane onaj mali poklopac što ide na dva vijka, čemu to služi??  :shock:
 
zvone098 said:
Membrana je puknuta, vadio sam danas, u ovlastenom centru je 485 kn, a navodno neka zamjenska sa njuškala je 150 kn?? Bilo je tema o tome, vidim da su mišljenja podjeljena, jel ima neko da iz prve ruke da je probao baš tu zamjensku membranu? I danas sam uspoređivao svoj vxr sa koleginim i primjetio sam da meni na karbu fali sa desne strane onaj mali poklopac što ide na dva vijka, čemu to služi??  :shock:

Membrana je ok. Kupuj i ne cackaj mecku ak sve radi  :mrgreen:
 
Jel ide kakva podloška ispod varomata? Jel se on smije vrtit dok radilica stoji (znaci onaj dio u kojem stoje rolice)?
 
zvone098 said:
Jel ide kakva podloška ispod varomata? Jel se on smije vrtit dok radilica stoji (znaci onaj dio u kojem stoje rolice)?

Taj dio se ne smije vrtit, njega drzi onaj zeljezni dio koji poklapa rolice a on stoji cvrsto sa zupcima na radilici..
 
Misliš na onu drugu polutku(ona je fixna sa radilicom i vrti se) ili? Jer taj dio koji poklopi rolice se vrti na bolcenu, a onaj dio koji ide skroz do radilice dode do kraja do lezaja a tamo ima ko istokareno ali tvornički, znači nije da ga je izjelo. Zato pitam jel ide kakva podloška, jer kad ubacim podlošku onda se nevrti jer ostane na zubcima. Zanima me jel to neko rastavljo na svom da znam dal da ubacim podlošku ili ne?