vxr 200 problem!?

Nemam pojma ide li podloska ili ne ali nis se ne smije vrtiti na osovini radilice nego sve mora biti fiksno i vrtiti se zajedno sa radilicom, i dio u koji idu rolice i "poklopac" s tim da je "poklopac" taj koji se uglavi u osovinu preko zubaca a dio u kojem su rolice se "zakaci" za njega preko plasticnih klizaca (3 komada) pa se i on vrti.

Sto se tice krajnje, moze biti da je bijeli feder jaci od serijskog pa ga motor ne moze stlaciti do kraja i samim time remen ne ide do kraja polutki.

Zasto si uopce isao stavljati drugi centralni feder ako je sve drugo serijski  :shock:
 
Sve je bilo tako kad sam ga kupio...da sam znao nebi kupio... ugl. neda mi se vise izdr..vat stim, pa kontam stavit komplet drugu masinu, ako ima neko za prodat da je dobro stanje neka javi!
 
Radilica izgleda dobro na slici ali ova treca slika u kojoj u ruci drzis poklopac variomata, to ne izgleda bas najbolje, izgleda mi da su se pojeli zupci.
 
Kupio sam kompletnu mašinu od piagggia x9-tke 2003 god, karb naravno, pa cu to upasat, masina stigla dns!  (y) 
 
zvone098 said:
Kupio sam kompletnu mašinu od piagggia x9-tke 2003 god, karb naravno, pa cu to upasat, masina stigla dns!  (y)

koliko te izašla novaca mašina i koliko ima km?
 
masina 2000kn
ulje+filter 300kn
transport masine 200kn
selen (golf 3)+puskica(da bude unutarnji fi 16) 28kn
300 kg živaca jer mepase dosta djelova i tako
nisam je još nasadio gore, kad poslikam mozda stavim, da se vidi kak sta  (y)
 
Hmmm....pa kaj to nije identicna masina :misli:
Kaj ti ne pase?

Stavi koju fotkicu kada stignes  (y)
 
Molim malu pomoc na VXR i walbro wvf imam preeeebogatu smjesu :?

Prvo sam mislio da je slavina otisla i da kroz slavinu vuce gorivo, ali jok, stavinu novu stavio, a ono jos crno baca.


Ima ko kakvu ideju :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

 
zvone098 said:
Dode do 105 i vrišti ko da ide 150  :021: (znaci sve je serijski) jedino sam primjetio bijeli centralni, rolne idu do kraja, nekontam sta bi tu trebao dalje gledati  :misli:

Prekratak remen

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

 
Sip said:
Molim malu pomoc na VXR i walbro wvf imam preeeebogatu smjesu :?

Prvo sam mislio da je slavina otisla i da kroz slavinu vuce gorivo, ali jok, stavinu novu stavio, a ono jos crno baca.


Ima ko kakvu ideju :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

Zasarafi saraf smjese do kraja i odsarafi tocno 2,5 kruga. Od te tocke se regulira smjesa +-pola kruga.
 
Maestral said:
Zasarafi saraf smjese do kraja i odsarafi tocno 2,5 kruga. Od te tocke se regulira smjesa +-pola kruga.

uuuu kad to napravim ugusi se, jedino radi sa potpuno zatvorenom smjesom :wink:
 
zvone098 said:
Probaj filter zraka oprat

Ma to je rijeseno, ali nevalja membrana, ona sastrane, koja djeluje na glavnu vakum membranu :?

Je li ima ko novi karb za prodati :misli:
 
Imam ja, na mom ni nema ta sa strane membrana uopce, ni nema poklopca niti rupa, walbro karb, membrana ona velika je zakrpana, ako te zanima javi