VŽ madafaka rajderi

2High said:
Zainteresiran ko za kratki djir do Trakoscana na pivu i nazaj?kroz dva tri sata polazak...

bio jucer... cuvaj se traktorista!
 
Jel ima netko iz okolice da se vozi? Neki soft enduro  :jesus: oko Novog Marofa i Varaždina?
 
Vozilo se danas po šumama u okolici Marofa.
ffb90b3119c1f59ce9257410b21fbe1b.jpg
 
Evo citam ovaj post i totalno se suosjecam sa autorom.
Bas sam razmisljao da otvorim temu al sam prvo krenuo listat, vidim da je cijela sjeverozapadna regija u banani.
Isto se vozim sam ko budala, a vidim da ima isto solo drivera po cesti. Krecem se po Vz, Ludbreg, Prelog, Cakovec, Koprivnica, Krizevci, Marof, Vz toplice i tu i tamo sretnem ekipu max do 4 vozaca zajedno.
Kaj su tu takvi mekusci da se voze samo po ljeti ili jednostavno nema nikog za druzenje?
 
moremo se jedino nateravati od krčme do krčme i natjecati ko bu spil više pivi i gemišti, ovo prvo uglavnom ovisi o količini ovog drugog :cool:
 
Opce se nemoramo natjecat. Nikad mi taj sport nije isel dobro, tak da sigurno pobjedujes.
Vjeroval ili ne, ali sam prije sat vremena razmisljal da si uzmem pauzu i od to malo kaj cugnem alkohola.
 
Evo citam ovaj post i totalno se suosjecam sa autorom.
Bas sam razmisljao da otvorim temu al sam prvo krenuo listat, vidim da je cijela sjeverozapadna regija u banani.
Isto se vozim sam ko budala, a vidim da ima isto solo drivera po cesti. Krecem se po Vz, Ludbreg, Prelog, Cakovec, Koprivnica, Krizevci, Marof, Vz toplice i tu i tamo sretnem ekipu max do 4 vozaca zajedno.
Kaj su tu takvi mekusci da se voze samo po ljeti ili jednostavno nema nikog za druzenje?
od ovih koje ja znam, svi se voze vecinom s babama i onda je to od mjesta za slikanje, do mjesta za slikanje...
Ili druga grupa, koji idu od birtije do birtije...neda mi se ni to...cijeli dan u điru a ne skuris ni pol tanka...
Nije problem stati na cugu, ili opalit neku sliku, ali ako se dogovorimo za voznju, onda mi nema smisla da 2/3 potrosenog vremena ode u birtiji, a 1/3 na voznju...

Ako ti se vozi, ja sam uvijek raspolozen. Trenutno je malo knapusa s slobodnim vremenom, ali ako posaljes PM dan dva prije, sve se da iskombinirati :D
Samo me nemoj zvat u voznju i onda stati u prvoj birtiji :ROFLMAO:
 
od ovih koje ja znam, svi se voze vecinom s babama i onda je to od mjesta za slikanje, do mjesta za slikanje...
Ili druga grupa, koji idu od birtije do birtije...neda mi se ni to...cijeli dan u điru a ne skuris ni pol tanka...
Nije problem stati na cugu, ili opalit neku sliku, ali ako se dogovorimo za voznju, onda mi nema smisla da 2/3 potrosenog vremena ode u birtiji, a 1/3 na voznju...

Ako ti se vozi, ja sam uvijek raspolozen. Trenutno je malo knapusa s slobodnim vremenom, ali ako posaljes PM dan dva prije, sve se da iskombinirati :D
Samo me nemoj zvat u voznju i onda stati u prvoj birtiji :ROFLMAO:
I ja se vozim sa zenom jer u suprotnom bi stvarno izludel. Nekad odemo na kavu al uglavnom znamo sjest i vozimo dok ne odrvenimo😁
Nije mi birtija uopce zanimljiva kad se vozim, mogu stati bilo gdje malo se protegnuti i picit dalje.
Sad da se malo sredi ovo usrano vrijeme pa se dogovorimo.
 
  • Like
Reactions: nigda_vz
Jos traje fašnik?
Ovdje se vozi na kapaljku, kad sretnem 2(dva) bajkera imam osjecaj da je guzva🙄