Walbro - membrana karburatora

X-Spirit

Member
danas sam malo cackao po karburatoru i skuzim da je membrana pukla na jednom mjestu, pa me zanima da li je izvedivo da se to ikako zakrpa, nije to neka velika pukotina, to mi je sada za prvu ruku, gledao sam tu forumu da su neki spominjali da se moze zakrpat ali nista konkretno sta i kako...
 
Ne znam da se to može krpat, al možda ti ovo pomogne: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,72415.msg1366704.html#msg1366704
 
X-Spirit said:
danas sam malo cackao po karburatoru i skuzim da je membrana pukla na jednom mjestu, pa me zanima da li je izvedivo da se to ikako zakrpa, nije to neka velika pukotina, to mi je sada za prvu ruku, gledao sam tu forumu da su neki spominjali da se moze zakrpat ali nista konkretno sta i kako...

Ja sam zakrpao membranu na svom starom karburatoru... vozio sam se tako neko vrijeme, ali sam uspio naći vrlo povoljno drugi karburator, pa sam ga promijenio ...

Zakrpano mjesto nije popustilo, ali mi se stalno vrzmala po glavi činjenica da je zakrpana i da to nije trajno rješenje...
 
strasilo said:
Ja sam zakrpao membranu na svom starom karburatoru... vozio sam se tako neko vrijeme, ali sam uspio naći vrlo povoljno drugi karburator, pa sam ga promijenio ...

Zakrpano mjesto nije popustilo, ali mi se stalno vrzmala po glavi činjenica da je zakrpana i da to nije trajno rješenje...

jasno mi je da nije trajno rjesenje, planirao sam na proljece napraviti remont :mrgreen:, a ovo sada privremeno pokrpat, pitanje je koliko cu se jos vozikat, sezona je pri kraju, a jel mi mozes reci s cim si ti zakrpao ak nije tajna, moze i na pp...
 
puno jednostavnij emi bi bilo da ti to napravim .. ;)

platiš pivo ...  :mrgreen:
 
kolika je rupa ? ... imaš sliku ... ?

dopodne sam slobodan ...  (y)
 
nemam sad trenutno s cime uslikat, ma sitna rupica, ko da je netko skalpelom zarezao, duzine 3mm, ma probat cu ja to nekak sam sredit