WeBike

Da, neke stvari za x11 nisam nigdi drugo iskopa
Ako i naplaćuju carinu bitno mi je da znan da je sve uredno kod narudžbe i isporuke,tvarno ima svega...
Za Kawasakija je izbacilo 115 stranica dodatne opreme 😍
 
  • Like
Reactions: Nero
Prije nekog vrimena su EU i japan potpisali trgovinski sporazum i dosta taksi je otpalo, ne znam točno koje ali je sad toga manje i uvozna procedura je jednostavnija.
Kratko nakon toga se pojavilo masu japanskih stranica koje šalju u Evropu, čak ih se vidi na ebayu po difaltu
 
  • Like
Reactions: cadjo
Ima nekih novosti po ovom pitanju? Trebam naruciti kuplung korpu za super tenere i na webike ispada oko 300e sa postarinom, naspram 550e+ preko yamahe.
Posto svakak moram cekati 10 dana, razmisljam da ju uzmem sa webike, pa ako netko ima iskustva, rado bi ih cuo da nebi ispala pita skuplja od tepsije :ROFLMAO:

Nasao sam i nesto oglasa na ebayu, ali svi salju iz japana, pa pretpostavljam da mi je ista stvar dal uzmem preko ebaya ili diretno preko webike...
 
Prošle godine sam naručio jedan dio za Hondu sa stranice, otkazali su narudžbu iz ne znam kojeg razloga, a pare nisu vratili...Kad sam ih kontaktirao rekli su da će vratiti novac ali da treba duže vremena da sjedne na račun, međutim ništ a od toga...(n)
 
Ima nekih novosti po ovom pitanju? Trebam naruciti kuplung korpu za super tenere i na webike ispada oko 300e sa postarinom, naspram 550e+ preko yamahe.
Posto svakak moram cekati 10 dana, razmisljam da ju uzmem sa webike, pa ako netko ima iskustva, rado bi ih cuo da nebi ispala pita skuplja od tepsije :ROFLMAO:

Nasao sam i nesto oglasa na ebayu, ali svi salju iz japana, pa pretpostavljam da mi je ista stvar dal uzmem preko ebaya ili diretno preko webike...
pogledaj na trustpilotu ako ima reviewa
 
  • Like
Reactions: nigda_vz