Weekend!!!

dr.chala

Active member
Zg-Vratnik (wow bez stajanja)

Pogled na cestu na koju nas put vodi...

Mali predah na Senjskom molu!

Stigli na Susret u Novi,zvali Bandita,ali on...gdje?gdje?...naravno u Pit Stopu... :oops:

Nastavili do Rijeke,tražili MV-a ali on lovio školjke i ribe,da može baciti na "roštilj",pa pojeli sladoled u Mc Donalds'u...

Popapali djelove mede na Učki i krenuli u domovinu Velog Jože...

Buzet...

I tako stigli u Umag...

Smjestivši se vratili smo se na mjesto događanja...

Nakon cjelonoćnog "slušanja"obližnjeg koncerta,ujutro počeli polako pakirati stvari,začudo nismo imali ŠATOR...

Posjetili zajedno sa drugom Linzom i pratiljom mu Mare , tajne podrume obližnjeg Grožnjana...

Informiravši se u štabu kod Super Jure o vremenskim nedaćama u Lijepoj našoj,odlučili smo se razdvojiti da nas barem jedan dio preživi i pošli svtako na svoju stranu!Mi u Europu,za Koper,pa prema Ljubljani po staroj cesti!Fotka s puta...

Nakon kavice u Ljubljani i sve hladnijih vremenskih prilika dovukli se mi i do Zidanog mosta...

Izdržavši još malo do Krškog,pošli smo na zasluženi Euro-objed u Tri Lučke ponad Krškog odakle se pruža divan pogled...

I tako nakon klope i nepunih 45 minuta vožnje stigli smo živi i zdravi,ali malo promrzli... doma!Topla kada je rješila sve probleme,ako ih je uopće i bilo!
I tako je prošao još jedan divan WEEKEND! :cool:
 
Nastavili do Rijeke,tražili MV-a ali on lovio školjke i ribe,da može baciti na "roštilj",pa pojeli sladoled u Mc Donalds'u..
ma di si ti to mene trazio ?
ne sjecam se da si zvao
 
-MV-AGUSTA- said:
Nastavili do Rijeke,tražili MV-a ali on lovio školjke i ribe,da može baciti na "roštilj",pa pojeli sladoled u Mc Donalds'u..
ma di si ti to mene trazio ?
ne sjecam se da si zvao

Po svim folirantskim mjestima za koje znam u Rijeci i okolici,broj ti nemam(imam samo brojeve žena i Šonjin) :wink: ,pa sam zaključio da "loviš" za "roštilj".Ali ako se hočeš svađati otvorio sam posebni topic samo za to! :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
imas odgovor na mjestu predvidjenom za to ;)
 
Cetitam... :cool:

Ako ko uspije pronaci MV-a kada dodje u Rijeku, placam mu rucak... :mrgreen:
 
Ja ga isto nisam uspio naći, možda zato jer sam samo projurio kroz Rijeku i zaboravio ga nazvati :mrgreen:
 
super izlet! bravo! (y)