Western horse and bike party !!!

z-1000mk

New member
:mrgreen:
Možda su se neki od Vas zapitali gdje sam, pa eto, oni koji me znaju znaju da mi je anarhizam uvijek bio u krvi. Sputavale su me kacige, registracije, asfalt... pa sam pobjegao u planine. Tamo sam naletio na krdo, posljednjih Indijanaca. Prešli su:

Well it winds from Chicago to L.A.
More than two thousands miles all the way
Get your kicks on Route sixty six

Well goes from St. Louie down to Missouri
Oklahoma city looks oh so pretty
You'll see Amarillo and Gallup, New Mexico
Flagstaff, Arizona don't forget Winona
Kingman, Barstow, San Bernadino...

Ali kad su došli u hrvatsku skoro su crkli od gladi. I tako su se udružila dva konja iz zapadnog dijela Zagreba konkretno Zoki i ja da pomognemo Indijancima i sakupimo za sijeno za dugu i hladnu predstojeću zimu. Svi ste dobrodošli, prvenstveno u miru jer ne zaboravimo Indijanci su vrlo plahi. Cilj akcije je da čim vi više piva popijete to će Indijanci dobiti više sijena.

Siguran sam da će te me podržati i dobrodošli ste već danas...  (y)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
:cool:
 
Ma lako za indijance i kauboje, daj mi molimete reci dali je onaj ludi Tornjak na lancu, zadnji put nas je skoro pojeo.  :D
 
Nahranil sam ga ne brini, sve je pod kontrolom... you are welkam...  (y) :mrgreen:
 
Fala svim jahačima i jahačicama koji su dojahali iz čitave Hrvatske i Slovenije bilo sa konjima ili sa svojim urbanim substitutima na dva kotača. Indaijanci su spašeni, sjeno je stiglo zahvaljujući Samoborcu Peri Z 900, a meni ste učinili dva najbolja dana u mom životu...  (y)

:mrgreen:
 
:cool:
 
(y)